Aktualności

Będziemy na Dniach Przedsiębiorczości Poznań

2017-04-12

PPNT Poznań podczas Dni przedsiębiorczości Poznań 2017Jak co roku eksperci PPNT będą obecni na jednaj z najważniejszych imprez dla firm w Poznaniu: Dniach Przedsiębiorczości Poznań. Zapraszamy na nasze stoisko informacyjne w czwartek i piątek 27 i 28 kwietnia.

Dni Przedsiębiorczości Poznań to cykliczne wydarzenie dedykowane biznesmenom i osobom przedsiębiorczym. Podczas imprezy każdy uczestnik może znaleźć inspirację i pomysł na własną firmę, dowiedzieć się szczegółów o formalnej stronie działalności gospodarczej, a także znaleźć źródła finansowania i partnerów. Uczestnicy mają okazję poszerzyć swoją wiedzę o nowe rozwiązania technologiczne oraz nawiązać ciekawe kontakty biznesowe podczas spotkań, warsztatów i szkoleń, jak również uzyskać porady specjalistów i ekspertów, którzy oferują swoje wsparcie w Strefie Doradczej.

Wśród nich będzie też stoisko Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, na którym

 • Uzyskasz informacje o możliwości dofinansowania Twojego biznesu
 • Dowiesz się, jakie ułatwienia dla firm technologicznych oferuje nasz Park
 • Poznasz nasze narzędzia inkubowania młodych przedsiębiorstw
 • Będziesz mógł dowiedzieć się, jak przy naszym wsparciu rozwijać biznes międzynarodowy
 • Nawiążesz kontakty, które pomogą Ci rozpocząć działalność

Zapraszamy zarówno doświadczonych przedsiębiorców, jak i pomysłodawców, którzy dopiero zastanawiają się nad założeniem firmy.

Znajdziesz nas:

 • Czwartek, 27 kwietnia, pawilon 11 (Pod Iglicą)
  Motywem przewodnim tegorocznego spotkania na MTP jest  hasło „Przepis na sukces+”. Jego formuła dostarczy dużej dawki wiedzy i kompetencji wszystkim zainteresowanym.
  Więcej informacji: poznan.pl/dniprzedsiebiorczosci
 • Piątek, 28 kwietnia, Plus Jeden Poznań, ul. Za Bramką 1
  Kolejna odsłona imprezy Startup Poznań, czyli konferencja skierowana do osób, które tworzą lub chcą tworzyć firmy w oparciu o wiedzę i nowe rozwiązania biznesowe. To wydarzenie dla firm technologicznych oraz tych wszystkich, którzy szanse swojego rozwoju upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i  innowacyjnych metod zarządzania, marketingu i projektowania usług.
  Tutaj spotkasz naszych trenerów związanych z marką najstarszego w mieście InQbatora.
  Więcej Informacji: startup.poznan.pl