Aktualności

Expansio w rankingu 50 kreatywnych w biznesie magazynu Brief

2018-07-20
Expansio, lokator PPNT, w rankingu 50 kreatywnych w biznesieNasz lokator, firma Expansio, została sklasyfikowana na 14. miejscu prestiżowego rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie 2018 prowadzonego przez magazyn Brief. Gratulujemy!

Magazyn Brief od dziewięciu lat prowadzi ranking 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie. Ranking dedykowany jest młodym firmom działającym w różnych branżach: od biotechnologii i ochrony środowiska, przez IT i design, aż pod marketing i projekty społeczne. W konkursie najbardziej doceniane są nieszablonowe rozwiązania i innowacyjne podejście do rozwoju biznesu, ale też konsekwencja w budowaniu marki i różnorodność prowadzonych działań. Jedną z takich firm okazał się właśnie młody start-up z Poznania – firma Expansio.

Nagroda została wręczona na uroczystej gali 27 czerwca 2018 r.

Expansio działa w branży informatycznej tworząc oprogramowanie łączące aktualne trendy programistyczne i wiedzę naukową swoich założycieli. Prowadzą jednocześnie kilka dużych projektów. Są to np. rozwiązania dedykowane firmom prawniczym, oprogramowanie zarządzające dokumentami firmowymi dla menedżerów czy jedno z najbardziej znanych przedsięwzięć – Code All, innowacyjne narzędzie do nauki programowania dla dzieci i dorosłych. Projekt Code All został też nagrodzony w projekcie PO-PO-JUTRZE wspierającym innowacje społeczne związane z edukacją dorosłych. Expansio stawia również na nowoczesne sposoby zarządzania – określają siebie jako tzw. turkusowy start-up, w którym panuje płaska struktura, swoboda realizacji pomysłów i wzajemne zaufanie.

Wyróżnienie magazynu Brief to kolejna nagroda i sukces na długiej liście osiągnięć młodej firmy. Życzymy jeszcze wielu sukcesów i cieszymy się, że jako Park wspierający przedsiębiorczość możemy pomagać w rozwoju tych innowacyjnych pomysłów!