Aktualności

Horyzont 2020 – warsztaty

2018-06-15
BMC_grafika_warsztatDo wakacji pozostało zaledwie kilka tygodni, ale Regionalny Punkt Kontaktowy PPNT nie zwalnia tempa i wciąż szkoli osoby przygotowujące, realizujące oraz rozliczające projekty z Programu Ramowego Horyzont 2020.

Zapraszamy na trzy spotkania:

  • 26 czerwca: Wynagrodzenia w Horyzoncie 2020, szkolenie dotyczyć będzie kosztów osobowych, zmian w wynagrodzeniach oraz Premii na Horyzoncie;
  • 27 czerwca: Raport idealny w Horyzoncie 2020, podczas warsztatu poruszone zostaną kwestie zasad raportowania w Programie Ramowym Horyzont 2020, merytorycznych i finansowych elementów raportu, rozliczania kosztów personelu, elektronicznego systemu składania sprawozdań – obowiązkowego dla wszystkich realizatorów projektów w H2020;
  • 27 czerwca: Innowacja warta 50 tys. euro. Dowiedz się jak je zdobyć! Praktyczne warsztaty z pisania wniosku do Instrumentu MŚP – Faza I, podczas warsztatu omówione zostaną następujące zagadnienia: istota Instrumentu MŚP w programie Horyzont 2020, (m.in. wymogi formalne, zasady finansowania), struktura wniosku projektowego (kluczowe elementy), wniosek projektowym okiem eksperta Komisji Europejskiej, Business Model Canvas a wniosek projektowy; znajdzie się też czas na ćwiczenia praktyczne z wnioskiem.

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne ze względu na dofinansowanie z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego a wszystkie informacje wraz z formularzami rejestracyjnymi znajdują się TUTAJ.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.