Powierzchnia do wynajęcia w PPNT
Prowadzisz firmę i zastanawiasz się gdzie ulokować swoje biuro? Odwiedź Poznański Park Naukowo-Technologiczny. Więcej>>
Otrzymaliśmy najwyższą ocenę NIK
Najwyższa Izba Kontroli pozytywnie oceniła działalność PPNT jako ośrodka innowacji! Więcej>>
Naukowiec z PPNT w finale prestiżowego konkursu chemicznego
Dr inż. Marcin Śmiglak, prowadzący badania na odpornością roślin w naszym Parku, dostał się do finału Emerging Technologies Competition. Więcej>>
Nowoczesna serwerownia PPNT
Sprawdź usługi nowoczesnej DataCenter Więcej>>
 1. Powierzchnia do wynajęcia w PPNT
 2. Otrzymaliśmy najwyższą ocenę NIK
 3. Naukowiec z PPNT w finale prestiżowego konkursu chemicznego
 4. Nowoczesna serwerownia w PPNT

BioMixer, czyli miesiąc biotechnologii w PPNT

25-03-2015
BioMixer, czyli miesiąc biotechnologii w PPNT

Poznański Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na BioMixer – cykl wydarzeń związanych z biotechnologią. To prawdziwa okazja dla profesjonalistów i miłośników tej dziedziny nauki do nawiązywania kontaktów oraz poszukiwania nowych rynków, rozwiązań biznesowych i rozwoju badań.

1. Wizyty studyjne

W ramach miesiąca z biotechnologią w PPNT FUAM, na przełomie kwietnia i maja zapraszamy studentów na wizyty studyjne. Adepci biotechnologii spędzą w naszym Parku dwa dni, podczas których będą mogli osobiście przekonać się jak działają centra badawcze, w praktyce przetestować metody analizy i ekstrakcji z wykorzystaniem nadkrytycznego CO2 oraz funkcjonowanie pracowni biotechnologicznej i mikrobiologicznej.

LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

2. Spotkania brokerskie - 6 maja

Zadbaliśmy także o naukowców i przedsiębiorców. 6 maja organizujemy na terenie PPNT spotkania brokerskie. Są to kooperacyjne, poufne spotkania pomiędzy tymi dwoma grupami, które umożliwiają omówienie indywidualnych potrzeb, problemów i rozwiązań, jakie z nauki mogą być przetransferowane do przemysłu.

3. Bioforum - 20 i 21 maja

Z Poznania zapraszamy do Wrocławia na Bioforum 2015 – prestiżowe wydarzenie skupiające naukowców oraz przedsiębiorców związanych z innowacyjnym bio-biznesem, z takich dziedzin jak kosmetologia, farmacja czy biotechnologia. Bioforum 2015 odbędzie się w dniach 20 i 21 maja. PPNT pokrywa koszty wejściówek oraz stoiska wystawowego.

LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

4. BIONNALE - 27 maja

W Biomixerze nie może zabraknąć spotkań kooperacyjnych i konferencji BIONNALE 2015, które odbędą się 27 maja. Poznański Park Naukowo-Technologiczny jest współorganizatorem tego największego w Berlinie wydarzenia skierowanego do branży farmaceutycznej i biotechnologicznej.

5. Bio International Convention - 15-18 czerwca

Kolejnym elementem naszego BioMixera jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych i udział w misji gospodarczej na międzynarodowych targach Bio International Convention w Filadelfii. Targi odbędą się w dniach 15-18 czerwca. Jest to największe na świecie wydarzenie dla szeroko pojętej branży life-science, gromadzące najważniejszych graczy tego rynku z ponad sześćdziesięciu krajów.

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW: Dzięki współpracy PPNT z Ministerstwem Gospodarki, można uzyskać refundację połowy kosztów wyjazdu. Warunkiem jest zgłoszenie uczestnictwa do 3 kwietnia. Po tym terminie rejestracja jest nadal możliwa, ale wówczas nie ma możliwości zwrotu połowy kosztów.

DLA NAUKOWCÓW: Na misję gospodarczą do Filadelfii zapraszamy również pracowników naukowych uczelni wyższych. Bezpłatny udział w tym wydarzeniu można wygrać biorąc udział w konkursie „BIO – Promuj się Globalnie", organizowanym również przez PPNT. Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia.

 

Dowiedz się więcej o wydarzeniach:

 

Firmy w PPNT

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7