Powierzchnia do wynajęcia w PPNT
Prowadzisz firmę i zastanawiasz się gdzie ulokować swoje biuro? Odwiedź Poznański Park Naukowo-Technologiczny. Więcej>>
Otrzymaliśmy najwyższą ocenę NIK
Najwyższa Izba Kontroli pozytywnie oceniła działalność PPNT jako ośrodka innowacji! Więcej>>
Naukowiec z PPNT w finale prestiżowego konkursu chemicznego
Dr inż. Marcin Śmiglak, prowadzący badania na odpornością roślin w naszym Parku, dostał się do finału Emerging Technologies Competition. Więcej>>
Nowoczesna serwerownia PPNT
Sprawdź usługi nowoczesnej DataCenter Więcej>>
 1. Powierzchnia do wynajęcia w PPNT
 2. Otrzymaliśmy najwyższą ocenę NIK
 3. Naukowiec z PPNT w finale prestiżowego konkursu chemicznego
 4. Nowoczesna serwerownia w PPNT

BioForum

BioForum

Z Poznania zapraszamy do Wrocławia na Bioforum 2015 – prestiżowe wydarzenie skupiające naukowców oraz przedsiębiorców związanych z innowacyjnym bio-biznesem, z takich dziedzin jak kosmetologia, farmacja czy biotechnologia. Bioforum 2015 odbędzie się w dniach 20 i 21 maja.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do bezpośrednich rozmów z liderami w dziedzinie biotechnologii i bio-binzesu. Pojawią się takie firmy jak Novazym, Genesius, FutureSynthesis, Bioinvent, CBDNA oraz InnGene. Bioforum 2015 to także szansa dla studentów i naukowców, którzy po raz pierwszy rozważają współpracę z przemysłem. Konferencja we Wrocławiu to rynek firm biotechnologicznych w pigułce. Poszukujący pracy adepci biotechnologii dowiedzą się jakie oczekiwania stawiają przyszli pracodawcy, jak działa ta gałąź gospodarki oraz jakie zasady w niej panują, a poszukujący inwestora naukowcy będą mieli okazję odbyć wiele ciekawych rozmów kooperacyjnych.

Podczas BioForum planowane są liczne spotkania, seminaria branżowe oraz panele dyskusyjne. To doskonała okazja by po raz kolejny spotkać się z kontrahentami, naukowcami, przedstawicielami ośrodków innowacji czy nawiązać nowe kontakty i wymienić się doświadczeniami.

W ramach miesiąca biotechnologii PPNT pokrywa koszty wejściówek na Bioforum oraz stoiska wystawowego. Oferujemy także aktywny udział podczas spotkań BioPartneringu.

Więcej szczegółów na: www.bioforum.pl oraz w Poznańskim Parku Naukowo Technologicznym. Osobą do kontaktu jest Katarzyna Sołtysiak, nr tel. 795 520 860, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY

Firmy w PPNT

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7