Powierzchnia do wynajęcia w PPNT
Prowadzisz firmę i zastanawiasz się gdzie ulokować swoje biuro? Odwiedź Poznański Park Naukowo-Technologiczny. Więcej>>
Otrzymaliśmy najwyższą ocenę NIK
Najwyższa Izba Kontroli pozytywnie oceniła działalność PPNT jako ośrodka innowacji! Więcej>>
Naukowiec z PPNT w finale prestiżowego konkursu chemicznego
Dr inż. Marcin Śmiglak, prowadzący badania na odpornością roślin w naszym Parku, dostał się do finału Emerging Technologies Competition. Więcej>>
Nowoczesna serwerownia PPNT
Sprawdź usługi nowoczesnej DataCenter Więcej>>
 1. Powierzchnia do wynajęcia w PPNT
 2. Otrzymaliśmy najwyższą ocenę NIK
 3. Naukowiec z PPNT w finale prestiżowego konkursu chemicznego
 4. Nowoczesna serwerownia w PPNT

Bionnale 2015

25-03-2015
Bionnale 2015

W Biomixerze nie może zabraknąć spotkań kooperacyjnych i konferencji BIONNALE 2015, które odbędą się 27 maja w Berlinie.

Poznański Park Naukowo-Technologiczny jest współorganizatorem tego największego w Berlinie wydarzenia skierowanego do branży farmaceutycznej i biotechnologicznej.

Do stolicy Niemiec już po raz trzynasty zjadą się firmy i instytucje badawcze z regionu Berlin-Brandenburgia i całej Europy, szukające współpracy biznesowej i badawczej. Nie zabraknie także młodych firm technologicznych z pomysłami na nowe przedsięwzięcia oraz inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych.

Zapraszamy firmy i pracowników naukowych do wzięcia udziału w tej niezwykle ważnej konferencji.

Bionnale 2015 to intensywne, jednodniowe wydarzenie, podczas którego będzie można zaprezentować swoje osiągnięcia biznesowe, odbyć szereg spotkań kooperacyjnych business-to-business oraz nauka-biznes oraz wziąć udział w konferencji Life Science. Naukowcy działający w obszarze Life Science mogą także wziąć udział w konkursie na najlepszą prezentację swoich osiągnięć naukowych. Organizatorzy przewidzieli nagrody pieniężne.

Uczestnictwo w Bionnale 2015 jest bezpłatne. Jako organizator wyjazdu, PPNT zapewnia wsparcie i doradztwo podczas rejestracji, transport oraz asystę podczas spotkań kooperacyjnych.

Dodatkowych informacji udziela Grzegorz Cieśla ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 61 82 79 746)

Szczegóły wydarzenia są dostępne również na https://www.b2match.eu/bionnale2015.

Firmy w PPNT

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7