Powierzchnia do wynajęcia w PPNT
Prowadzisz firmę i zastanawiasz się gdzie ulokować swoje biuro? Odwiedź Poznański Park Naukowo-Technologiczny. Więcej>>
Otrzymaliśmy najwyższą ocenę NIK
Najwyższa Izba Kontroli pozytywnie oceniła działalność PPNT jako ośrodka innowacji! Więcej>>
Naukowiec z PPNT w finale prestiżowego konkursu chemicznego
Dr inż. Marcin Śmiglak, prowadzący badania na odpornością roślin w naszym Parku, dostał się do finału Emerging Technologies Competition. Więcej>>
Nowoczesna serwerownia PPNT
Sprawdź usługi nowoczesnej DataCenter Więcej>>
 1. Powierzchnia do wynajęcia w PPNT
 2. Otrzymaliśmy najwyższą ocenę NIK
 3. Naukowiec z PPNT w finale prestiżowego konkursu chemicznego
 4. Nowoczesna serwerownia w PPNT

Misja BIO Convention w USA

Misja BIO Convention w USA

Udział w misji gospodarczej na międzynarodowe targi Bio International Convention w Filadelfii (USA) jest kolejnym elementem BioMixera PPNT. Targi odbędą się w dniach 15-18 czerwca w Filadelfii (USA).

Bio International Convention to największe na świecie wydarzenie dla szeroko pojętej branży life-science, gromadzące najważniejszych graczy tego rynku z ponad sześćdziesięciu krajów. Co roku na targach Bio International Convention wystawiają się czołowi przedstawiciele branży life-science, aby poznać „nowych graczy" i nawiązać kontakty badawcze lub handlowe. Uczestnicy poprzednich edycji mieli okazję spotkać się osobiście z przedstawicielami takich firm jak Dow Chemical Company, Merck Animal Health, US Army czy Johnson&Johnson. Tydzień intensywnego nawiązywania kontaktów otworzy nowe możliwości i pozwoli nawiązać międzynarodową współpracę.

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW: Dzięki współpracy PPNT z Ministerstwem Gospodarki, można uzyskać refundację połowy kosztów wyjazdu. Warunkiem jest zgłoszenie uczestnictwa do 3 kwietnia. Po tym terminie rejestracja jest nadal możliwa, ale wówczas uczestnik traci możliwość zwrotu połowy kosztów.

DLA NAUKOWCOW: Na misję gospodarczą do Filadelfii zapraszamy również pracowników naukowych uczelni wyższych. Bezpłatny udział w tym wydarzeniu można wygrać biorąc udział w konkursie „BIO – Promuj się Globalnie", organizowanym również przez PPNT. Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia.

Deklaracje uczestnictwa oraz dodatkowe informacje można uzyskać u Agaty Wylegały Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub pod nr tel. 61 82 79 771

Firmy w PPNT

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7