Kariera

Tutaj znajdziesz dobrą pracę w Poznaniu. Czeka praca biurowa, praca dla specjalistów, programistów, biotechnologów, chemików, staże dla studentów i oferty dla doktorantów – zarówno w samym PPNT, jak i w świetnych firmach działających na naszym terenie.

Zobacz aktualne rekrutacje: Asystent ds. innowacji i transferu technologii – staż w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym. SzczegółyKsięgowa/Księgowy w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym. SzczegółyAnimator w Laboratorium Wyobraźni w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym. SzczegółAsystent w Laboratorium Spożywczym w firmie Azelis. SzczegółyIT Sales & Marketing Specialist w firmie Expansio. SzczegółyAsystent kierownika projektu w firmie Executive House. SzczegółySpecjalista ds. rozliczeń w firmie Executive House. SzczegółySpecjalista ds. kadr i płac w firmie ASCS-Consulting. SzczegółySamodzielna Księgowa do Biura Rachunkowego w firmie ASCS-Consulting. SzczegółyProgramista C++ w firmie CAD Projekt. SzczegółyStarszy Programista PHP w firmie InnovAgile. SzczegółProgramista Unity / HoloLens / Mixed Reality w firmie Apollogic. SzczegółyLead Developer/ Architect – Unity / HoloLens / Mixed Reality w firmie Apollogic. SzczegółyMłodszy Konsultant SAP w firmie Apollogic. SzczegółyMłodszy Konsultant BI w firmie Apollogic. SzczegółyArtificial Intelligence/Big Data developer w firmie Apollogic. SzczegółyJunior Artificial Intelligence developer w firmie Apollogic. SzczegółyKonsultant Artificial Intelligence / Machine Learning w firmie Apollogic. Szczegóły

PPNT to wygodne i nowoczesne miejsce do pracy: przestronny parking dla zmotoryzowanych, stojaki na rowery i prysznice dla wielbicieli ruchu, ławeczki do pracy na świeżym powietrzu, duże przestrzenie zielone, kafeteria, sale spotkań, pokój do pracy kreatywnej.

Pracując z nami możesz także skorzystać z biblioteczki pełnej tytułów branżowych lub karty MultiSport, a Twoje dzieci – z przedszkola zlokalizowanego na naszym terenie. Warto aplikować!

Kandydatom życzymy powodzenia!

#super przestrzeń, #praca poznań, #praca w Poznaniu, #praca biurowa, #praca dla studenta poznań, #praca w PPNT

fot. Anna Kurgan, Dominik Tryba,

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.