Kariera

Tutaj znajdziesz dobrą pracę w Poznaniu. Czeka praca biurowa, praca dla specjalistów, programistów, biotechnologów, chemików, staże dla studentów i oferty dla doktorantów – zarówno w samym PPNT, jak i w świetnych firmach działających na naszym terenie.

Zobacz aktualne rekrutacje:

Python Lead Software Engineer w firmie BioInfoBank. SzczegółyJunior IT Specialist w firmie ITTX.PL SzczegółyIT Sales & Marketing Specialist w firmie Expansio. SzczegółySpecjalista ds. handlowych w firmie Chmes, członka prowadzonego przez nas Waste-Klastra. SzczegółyAsystent kierownika projektu w firmie Executive House. SzczegółySpecjalista ds. rozliczeń w firmie Executive House. SzczegółySpecjalista ds. kadr i płac w firmie ASCS-Consulting. SzczegółySamodzielna Księgowa do Biura Rachunkowego w firmie ASCS-Consulting. SzczegółyAsystent/-ka działu marketingu w firmie CAD Projekt. SzczegółyProgramista C++ w firmie CAD Projekt. SzczegółyRecepcjonist-/ka w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym.Szczegóły  

PPNT to wygodne i nowoczesne miejsce do pracy: przestronny parking dla zmotoryzowanych, stojaki na rowery i prysznice dla wielbicieli ruchu, ławeczki do pracy na świeżym powietrzu, duże przestrzenie zielone, kafeteria, sale spotkań, pokój do pracy kreatywnej.

Pracując z nami możesz także skorzystać z biblioteczki pełnej tytułów branżowych lub karty MultiSport, a Twoje dzieci – z przedszkola zlokalizowanego na naszym terenie. Warto aplikować!

Kandydatom życzymy powodzenia!

#super przestrzeń, #praca poznań, #praca w Poznaniu, #praca biurowa, #praca dla studenta poznań, #praca w PPNT

fot. Anna Kurgan, Dominik Tryba,