Aktualności

Business Model Canvas – zaproszenie na warsztat

2018-05-24

Digital Marketing - Image with Copyspace

Poznaj najpopularniejszy sposób opisu działalności firmy. Zapraszamy na szkolenie „Business Model Canvas”.

Jeśli książka Business Model Generation Alexandra Osterwaldera została przetłumaczona na ponad 30 języków i sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie, a szablon modelu biznesowego sprawdza się zarówno w start-upach jak i korporacjach, to chyba warto wpisać działania firmy w jego ramy!

Zapraszamy na warsztat w ramach projektu Merlin! PPNT wraz z 4 innymi ośrodkami innowacji z całej Europy połączył siły, aby wesprzeć globalny rozwój naukowców oraz startup-ów głównie z branż IT i ICT.

Business Model Canvas

II spotkanie warsztatowe, 14 czerwca 2018, godz. 9:00 -14:00

+Jeden, ul. Za Bramką 1, Poznań

Udział w warsztatach jest bezpłatny

Jeśli próbujesz znaleźć pomysł na swoją firmę, jeśli Twojej firmie przyda się refresh i szukasz na to sposobu, lub jeśli po prostu chcesz poznać fenomen najpopularniejszego modelu biznesowego na świecie, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Zapisz się

Dla kogo jest ten warsztat:

  • dla tych, którzy mają dużo pomysłów na biznes, ale nie widzą, jak dokonywać selekcji,
  • dla tych, którzy mają jeden pomysł, ale nie widzą, jak sprawdzić czy jest dla niego miejsce na rynku
  • dla tych, których przeraża biznesplan,
  • dla tych, którzy chcą zaplanować biznes na jednej kartce i poprawić jakość pracy.

Czego dowiesz się podczas warsztatu:

  • czym jest Model Biznesowy wg. Alexandra Osterwaldera,
  • które z 9 elementów BMC warto przeanalizować planując swój biznes.

Co zrobimy? 

Będziemy praktykować! Stworzymy własne modele biznesowe i porozmawiamy o rozpoznawalnych firmach oraz ich modelach działania.

Na zgłoszenia czekamy do 11 czerwca. Przypominamy, że Merlin to poza warsztatami także webinaria, meet-upy z potencjalnymi klientami i inwestorami, networking oraz szansa na włączenie w działania sieci Startup Europe. Dzięki finansowaniu z Programu Horyzont 2020 wsparcie w projekcie Merlin realizowane jest bezpłatnie! W kolejnych kilkunastu miesiącach będziemy przybliżać uczestnikom spotkań tematy takie jak: Customer Discovery, Enterprenurial Mindset, Interpreting the Customer, User Experience czy Lean Hardware.

Jeśli masz bliżej do Berlina, Warszawy, Madrytu czy Londynu zobacz inne warsztaty organizowane przez nas i naszych Partnerów lub dowiedz się więcej o projekcie!

MERLIN