Aktualności

Nasze inwestycje w startupy

2014-03-25

20140324_PPNT Poznań inwestuje w start-upyZa nami wielka premiera spółek, w które zainwestowaliśmy ponad 6 mln złotych. Z ponad dwustu pomysłów z całej Polski, wejścia kapitałowe otrzymało 12 start-upów z trzech branż: ICT, biotechnologia i chemia.

24-go marca nasze start-upy prezentowały się przed potencjalnymi klientami, partnerami biznesowymi i inwestorami. Część spółek zasiliła już grono lokatorów naszego Parku, inni na co dzień będą pracować w Warszawie, we Wrocławiu i w Krakowie. Teraz przed start-upami największe wyzwanie – pozyskiwanie klientów. Jak do tego podejść ? Jak budować wartość spółki ? Jakich błędów unikać ? Jakie trudności czekają spółki ? Na te pytania opowiadali nasi goście m.in. Michał Bańka (PARP), Anna Hejka (HCM Group), Wojciech Szapiel (Polish Investment Fund) i Daniel Bara (4th Wave Consulting, Polish American Chamber of Commerce). W wydarzeniu uczestniczyło blisko 100 gości.

Więcej do przeczytania także na:
epoznan.pl
Głos Wielkopolski
mamstartup.pl

Inwestycje w ramach parkowego funduszu InQbator Seed były możliwe dzięki dofinansowaniu z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 3.1.

Zdjęcia: Dominik Tryba