Newsletter

Newsletter Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Jesteś zainteresowany ofertą Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego? Chcesz uczestniczyć w ciekawych szkoleniach i spotkaniach z zakresu funduszy unijnych, rozwoju firmy czy wdrażania innowacji ? Interesują Cię nowe technologie lub możliwości współpracy ze środowiskiem akademickim?
Zapisz się do newslettera Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego!

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez fundację pod firmą Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182, z późn. zm.), moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz pozyskanych w przyszłości, w celu otrzymywania newslettera Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz w celach marketingowych. Oświadczam, że pouczono mnie o dobrowolności podania przeze mnie danych osobowych, a także o prawie dostępu do treści moich danych i poprawiania ich, jak również o prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez fundację pod firmą Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422) i w tym celu wskazuję adres poczty elektronicznej.