Aktualności

Nowa usługa dla firm: innowacyjny sposób na budowanie zespołu

2017-03-21

Warsztaty z robotami dla firm - komunikacja i budowanie zespołu_3Obecnie wśród największych wyzwań stawianych menedżerom jest zadanie zbudowania zgranego zespołu, który sprawnie ze sobą współpracuje i swobodnie komunikuje. Jednym z narzędzi, które może ułatwić to zadanie, jest szkolenie, które przygotowaliśmy razem z firmą Go4Robot. Jeśli zarządzasz firmą, kierujesz dowolnym działem lub pracujesz w sektorze HR, sprawdź nasz innowacyjny sposób na budowanie zespołu!

Usługę „Komunikacja i budowanie zespołów –  warsztaty z robotami” stworzyliśmy wykorzystując swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie we wspieraniu firm i łącząc je z pasją i zaangażowaniem trenerów z Go4Robot. Tak powstał program szkoleniowy, opierający się na metodologii LSP LEGO® Serious Play, która pozwala przekazać uczestnikom najważniejsze informacje dotyczące komunikacji, a jednocześnie daje im możliwość dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji. Szkolenie ma charakter biznesowy, z elementami spotkania integracyjnego, dzięki czemu uczestnicy są rozluźnieni i zaangażowani.

Komunikacja i budowanie zespołów –  warsztaty z robotami są alternatywą dla tradycyjnie prowadzonych szkoleń. Ich program dopasowany jest zarówno do potrzeb kadry zarządzającej, jak i pracowników podstawowego szczebla. Przed przyjazdem do klienta staramy się dokładnie zbadać potrzeby i problemy zespołu, z którym będzie prowadzone szkolenie, aby odpowiednio rozłożyć akcenty i spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Dowiedz się więcej nt warsztatów

Zapraszamy do kontaktu: tel. 668 115 750, e-mail: roboty@ppnt.poznan.pl

Warsztaty z robotami dla firm - komunikacja i budowanie zespołu

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.