Aktualności

Poszukujemy Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości na 2018 r.

2018-01-05

PPNT Poznan - Liderzy Przedsiębiorczości 2015Początek roku to moment, w którym ogłaszana jest kolejna edycja jednego z najbardziej prestiżowych konkursów dla przedsiębiorców z Poznania:  konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. W tym roku firmy mogą zgłaszać się do 28 lutego. W puli nagród znajdują się specjalistyczne usługi, szkolenia i studia o łącznej wartości prawie 150 000 zł!

„Poznański Lider Przedsiębiorczości” to konkurs mający na celu wspierania młodych, dynamicznych firm z naszego miasta. Nagrodami są specjalistyczne szkolenia, bezpłatny udział w wybranych targach organizowanych przez MTP, pakiety usług biznesowych, wsparcie promocyjne i inne działania pobudzające firmy do jeszcze szybszego rozwoju. Konkurs dedykowany jest przedsiębiorstwom z sektora MŚP oraz start-upom.

Zapraszamy do XV edycji konkursu „Poznański Lider Przedsiębiorczości”.

Nasz Park od wielu lat ma wiele wspólnego z konkursem. Przede wszystkim dlatego, że nasi lokatorzy co roku zajmują w nim czołowe miejsca, ale także dlatego, że mamy przyjemność być sponsorem jednej z nagród w kategorii start-up i dumnym członkiem kapituły konkursowej, w której zasiada Dyrektor PPNT, prof. UAM dr hab. Jacek Guliński.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.