Aktualności

PPNT na Baltic Dynamics 2018

2018-08-08
Ania i MaciejOd 26 do 28 września w Parku Technologicznym Warnemünde, w Niemczech odbędzie się międzynarodowa konferencja Baltic Dynamics 2018, podczas której Zespół Kreowania Innowacji Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego poprowadzi warsztat pn.”Crafting Your Innovation”.

Uczestnicy poznają metody, procesy i narzędzia, które w ustrukturowany sposób wspierają tworzenie innowacji, a część z nich będą mieli okazję przetestować w trakcie pracy grupowej.

Baltic Dynamics przyciągająca parki naukowe, inkubatory oraz delegatów ze środowisk akademickich, przedsiębiorstw, a także urzędników państwowych po to, by interdyscyplinarnie wesprzeć innowacje i technologie, które powstają w regionie Morza Bałtyckiego.

Wydarzenie odbywa się corocznie od 1996 roku z inicjatywy BASTIC, czyli Baltic Association of Science, Technology Parks and Innovation Centers. W 2018 roku po raz pierwszy konferencja odbędzie się w Niemczech, w Rostock-Warnemünde, w kontekście 800-lecia istnienia tego miasta, a gospodarzem będzie tamtejszy Park Technologiczny.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

BALTIC DYNAMICS 2018