Aktualności

Prezes Guliński w Radzie Wielkopolskiego Klubu Kapitału

2017-09-08

wkk-logo5 września br. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Wielkopolskiego Klubu Kapitału, podczas którego dokonano wyboru nowych władz Klubu. Miło nam poinformować, że prof. UAM dr hab. Jacek Guliński, Dyrektor PPNT, został wybrany na członka Rady Klubu w kadencji 2017-2022.

Wielkopolski Klub Kapitału to prestiżowe stowarzyszenie, którego celem jest integracja środowiska biznesowego z naszego regionu i wspólna praca na rzecz wspierania przedsiębiorczości i rozwoju gospodarki. Poznański Park Naukowo-Technologiczny dołączył do tego grona 130 dużych i małych firm, instytucji otoczenia biznesu, banków i uczelni w 2016 r.

Po roku możemy pochwalić się, że Dyrektor PPNT, prof. Jacek Guliński, został wybrany członkiem Rady Klubu.

Rada WKK odpowiada przede wszystkim za wypracowywanie opinii i stanowisk Klubu na temat zagadnień dotyczących polskiej gospodarki oraz spraw mających związek z działalnością Wielkopolskiego Klubu Kapitału, a także kontrolę działalności Klubu, przestrzegania Statutu i wykonywania uchwał.

Wybór profesora Gulińskiego świadczy nie tylko o jego wysokich kompetencjach, ale również o znaczeniu PPNT wśród członków stowarzyszenia.