Aktualności

Przełomowa aplikacja dla wodniaków stworzona przez naszą spółkę portfelową

2017-07-03

navisail - przelomowa aplikacja dla wodniakowJuż można pobrać na swój tablet lub telefon aplikację NaviSail, która stworzona została do nawigacji po polskich rzekach i akwenach. Jej największą zaletą jest unikatowy algorytm pozwalający na wyznaczanie trasy drogami wodnymi praktycznie z dowolnego punktu w Polsce. Produkt stworzyła nasza spółka portfelowa.

Jak mówi pomysłodawca aplikacji, Dominik Lewandowski, szef spółki NaviSail: „Z wykorzystaniem technologii zaszytej w aplikacji, NaviSail pokazuje najkrótszą drogę do celu. Wyznaczanie dowolnych dróg wodnych, jak chociażby ze Szczecina do Krakowa, nie stanowi dla aplikacji większego problemu”

Aplikacja NaviSail to inteligentna mapa polskich wód. Dzięki niej można sprawnie poruszać się po ponad 20 tys. km szlaków wodnych, a także znaleźć ponad 50 tys. przydatnych obiektów, takich jak porty, mariny, restauracje czy sklepy. NaviSail to również wygodne narzędzie do sprawdzania aktualnej pogody dla całej Polski i jej prognozy dla najbliższych 72 godzin. Aplikacja w czytelny sposób pokazuje na mapie i na wykresach, jak może zmieniać się pogoda i ostrzega przed zbliżającymi się zagrożeniami.

„Sporo czasu zajęła nam praca nad autorskimi algorytmami do nawigacji, testy oraz same przygotowania do wejścia na rynek. Byliśmy zdeterminowani, by stworzyć produkt, który wyróżniałby się jakością i użytecznością. Dzięki temu teraz możemy zaoferować unikalne na rynku rozwiązanie dla wodniaków śródlądowych” – podsumowuje Dominik Lewandowski.

Aplikacja przyda się osobom, które pływają na żaglówce, motorówce, skuterze czy kajaku. A dostępna jest na smartfony i tablety z systemem Android i iOS.

NaviSail jest jedną z kilku spółek, w które w ramach funduszy zalążkowych zainwestował Poznański Park Naukowo-Technologiczny.

Więcej informacji na Facebooku. Aplikację można pobrać na stronie www producenta.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.