Aktualności,EEN

Spotkania biznesowe dla firm planowane na 2019 rok

2019-01-14

network_sieci_wspolpraca_een_internationalPrzedsiębiorców gotowych do ekspansji zagranicznej zapraszamy na spotkania biznesowe organizowane w 2019 roku przez instytucje zrzeszone w sieci Enterprise Europe Network.

Organizacja bezpośrednich międzynarodowych spotkań biznesowych dla przedsiębiorców to jedno z najważniejszych działań sieci Enterprise Europe Network. Partnerzy sieci EEN, posiadający bogate doświadczenie w organizacji tego typu spotkań, zaplanowali w najbliższym czasie wiele interesujących wydarzeń, które odbędą się podczas kluczowych dla poszczególnych branż targów i konferencji. W organizację tych wydarzeń będą zaangażowani polscy partnerzy sieci EEN, w tym Poznański Park Naukowo-Technologiczny, a więc polscy uczestnicy będą mogli liczyć na bezpośrednią pomoc i asystę zarówno w trakcie rejestracji, wyborze partnerów do spotkań jak i na miejscu.

Spotkania biznesowe dla firm planowane na 2019 rok:

  • CONTACT – Business Meetings 2019 – Spotkania kooperacyjne, które odbywają się w Lipsku podczas targów maszyn, produkcji i automatyzacji „Intec” oraz międzynarodowych targów podwykonawstwa części, komponentów, modułów i technologii „Z„. Spotkania kooperacyjne są bezpłatne dla uczestników spoza Niemiec i odbywają się 6 lutego. Rejestracja jest możliwa do 31 stycznia poprzez stronę https://contact2019.b2match.io/home
  • Spotkania kooperacyjne podczas kongresu Mobile World Congress, który jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla branży technologii mobilnych, IoT, 5G, AI i Fintech. Spotkania odbędą się w dniach 26-28 lutego w Barcelonie, a rejestracja jest możliwa do 12 lutego poprzez stronę https://mwc2019.b2match.io/home.
  • Spotkania kooperacyjne podczas targów budownictwa, energetyki i wyposażenia wnętrz BUD-GRYF & HOMEhttps://goo.gl/SZSrKV. Spotkania odbędą się 15 marca w Szczecinie, a rejestracja jest możliwa do 8 marca: https://budgryf2019.b2match.io/home.
  • W pierwszym tygodniu kwietnia zostaną zorganizowane dwa wydarzenia podczas targów Hannover Messe, które są jednym najważniejszych targów zaawansowanych technologii przemysłowych:
  • Tradycyjnie, w początkach czerwca Międzynarodowe Targi Poznańskie, wraz z partnerami sieci EEN, organizują spotkania kooperacyjne SUBCONTRACTING MEETINGS 2019https://subcontracting-meetings-2019.b2match.io/. Wydarzenie to jest doskonałą okazję do poznania potencjalnych partnerów z branży kooperacji przemysłowej, przetwórstwa metali i innych.

Wszystkie wyżej wymienione wydarzenia, aczkolwiek przeznaczone dla różnych branż, cechuje doskonała organizacja, obecność na miejscu konsultantów i ekspertów sieci EEN i świetna atmosfera. Oprócz tych wydarzeń, zarówno w Polsce i Europie organizowane są inne wydarzenia, a ich lista jest dostępna na stronie sieci EEN: https://een.ec.europa.eu/events oraz https://www.een.org.pl/#events. Zapraszamy!

Foto: pixabay.com