Aktualności

Testowanie prototypów instrumentów wsparcia MŚP Warsztat w PPNT

2018-05-24

startup-meeting-brainstorming-business-teamwork

Zapraszamy na kolejny warsztat „Testowanie prototypów instrumentów wsparcia MŚP” Regionalnej Grupy Interesariuszy projektu ESSPO w Wielkopolsce.

Warsztat odbędzie się w 6 czerwca (środa) w godz. 10.00-14:45, w budynku H Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Rubież 46 w Poznaniu.

Dotychczas projektowaliśmy rozwiązania, które pozwolą skutecznie wspierać start-upy, jak również dojrzałe firmy z potencjałem innowacyjnym, bazując na zidentyfikowanych problemach oraz inspirując się dobrymi praktykami z instytucji w Europie. W efekcie udało się stworzyć zarys koncepcji programów wsparcia, które mają pomagać firmom dojrzałym efektywnie wdrażać innowacje, a start-upom zdobywać umiejętności potrzebne we wszystkich aspektach prowadzenia biznesu. Teraz nadszedł czas na testowanie wypracowanych prototypów. Na spotkanie zapraszamy zarówno osoby, które od początku uczestniczą w procesie, jak i nowych uczestników, którzy chcieliby dołączyć do pracy nad prototypami i wyrazić swoje opinie oraz rekomendacje.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić on-line formularz zgłoszeniowy do 4 czerwca:

Zapisz się!

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Kamila Dobek, tel. 61 827 97 57, e-mail: kamila.dobek@ppnt.poznan.pl

Małgorzata Piotrowicz, tel. 61 827 97 57, malgorzata.piotrowicz@ppnt.poznan.pl

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.