Aktualności

Wspieramy w pozyskiwaniu finansowania z tzw. „szybkiej ścieżki”!

2017-11-28

Coraz mniej czasu pozostało przedsiębiorcom na złożenie wniosku w konkursie w ramach poddziałania PO IR 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” prowadzonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR). Konkurs ten jest popularnie zwany „Szybką ścieżką”. Nasi eksperci pomogą przygotować dokumenty, które znacząco podniosą jakość wniosków składanych w ramach „szybkiej ścieżki”.

Termin składania wniosków w konkursie PO IR 1.1.1 tzw. „szybkiej ścieżki” mija 29 grudnia br. Nie pozostało więc wiele czasu, a chętnych jest sporo. Dodatkowo, aby złożyć wniosek w konkursie, przedsiębiorca musi dołączyć wyniki tzw. „badania stanu techniki”, które poświadczy, że wynalazek, na którego rozwój firma chce pozyskać dofinansowanie, faktycznie jest przełomowy i innowacyjny. Poznański Park Naukowo-Technologiczny świadczy usługę badania stanu techniki z wykorzystaniem jednej z najlepszych baz danych, PatSnap.

Jak może wpłynąć ona na ocenę konkursowej aplikacji wyjaśniamy na naszym firmowym blogu w artykule Badanie stanu techniki i inne analizy patentowe czyli krótko o „szybkiej ścieżce” do pieniędzy z NCBiR

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy Wam ustalić, na ile Wasz projekt jest przełomowy i jak wyróżnia się wśród innych podobnych rozwiązań w kraju i na świecie.

***

Konkurs w ramach poddziałania PO IR 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” dedykowany jest zarówno dużym, jak i małym i średnim przedsiębiorstwom. W jego ramach można uzyskać dofinansowanie na badania przemysłowe i prace rozwojowe ułatwiające wprowadzenie na rynek innowacyjnych wynalazków. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.ncbr.gov.pl.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.