Aktualności

Eco-Match 2014 – nawiązaliście relacje biznesowe!

2014-10-19

ppnt poznan eco match 201416 października Poznański Park Naukowo-Technologiczny we współpracy z siecią EEN (Enterprise Europe Network) zorganizowali indywidualne spotkania biznesowe dla przedstawicieli firm oraz jednostek badawczych działających w branży „eko” – Eco-Match 2014. Wydarzenie odbyło się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

W spotkaniach wzięły udział 62 firmy z 8 krajów. Łącznie odbyło się 156 spotkań, podczas których przedsiębiorstwa miały okazję zaprezentować własne osiągnięcia technologiczne potencjalnym kontrahentom lub poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne z Polski i świata. W Eco-Match 2014 udział wzięły parkowe spółki takie jak BBH Biotech oraz zespół Waste-Klastra.

Tego samego dnia, podpisane zostało porozumienie między Waste-Klastrem i jego francuskim odpowiednikiem cd2e. Obydwa podmioty zadeklarowały wspólne działanie w celu podnoszenia innowacyjności w branży gospodarki odpadami.

******
Targi POLEKO, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, to największa wystawa z zakresu ochrony środowiska i ekologii w Europie Środkowowschodniej, która w 2013 roku zgromadziła około 600 wystawców reprezentujących m.in. Australię, Belgię, Finlandię, Francję, Japonię, Kanadę, Niemcy, Norwegię, Wielką Brytanię.