Wydarzenia

Pojedź z nami na Bionnale do Berlina

Data rozpoczęcia: 2018-06-20
Wyjazd na Bionnale dla firm, wsparcie od PPNTZapraszamy przedsiębiorców na Bionnale do Berlina. Skorzystaj z naszej pomocy w nawiązaniu bezcennych kontaktów i zabierz się z nami bez dodatkowych kosztów!

Berlińskie Bionnale to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży biotechnologicznej w Europie. Dzięki wsparciu Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego możesz pojechać do Berlina za darmo i nawiązać cenne kontakty biznesowe z potencjalnymi podwykonawcami, klientami czy uczelniami.

Bionnale 2018  odbędzie się 20 czerwca (środa) w Berlinie. Tego dnia w stolicy Niemiec spotkają się firmy, instytucje badawcze, naukowcy oraz inwestorzy z całej Europy, Japonii Stanów zjednoczonych, RPA czy Singapuru w celu nawiązania współpracy biznesowo-naukowej. Bionnale skupia w jednym miejscu setki uczestników z kilkunastu krajów. Do tej pory na wydarzenie zarejestrowało się ponad 500 uczestników z 25 krajów.

Nasz Park oferuje wsparcie w organizacji wyjazdu na to wydarzenie dla innowacyjnych przedsiębiorców z sektora MŚP!

Jako organizator wyjazdu na spotkania kooperacyjne zapewniamy:

  • transport,
  • pomoc w rejestracji
  • pomoc w wyborze partnerów do spotkań
  • pomoc i wsparcie podczas wystąpienia z prezentacją na cooperation track

Nie wahaj się – to ogromna szansa dla Twojego biznesu, aby rozwinąć działalność i znaleźć wartościowych partnerów. A z pomocą ekspertów PPNT z pewnością wyciśniesz z tego wyjazdu możliwie najwięcej korzyści! Dołącz do nas i sprawdź, jak bardzo można rozwinąć firmę, kiedy współpracuje się z najlepszymi kontrahentami na świecie – my pomożemy Ci ich znaleźć!

Przedsiębiorców, chcących wziąć udział we wspólnym wyjeździe, prosimy są o kontakt z Grzegorzem Cieślą: grzegorz.ciesla@ppnt.poznan.pl, tel. 61 82 79 746

Szczegóły wydarzenia są dostępne na stronie bionnale2018.b2match.io

Wyjazd współfinansowany jest ze środków Entreprise Europe Network, którego członkiem jest nasz Park.

Wyjazd na Bionnale do Berlina jest częścią akcji BIOMIXER dedykowanej przedsiębiorcom, studentom i naukowcom z branży biotechnologicznej, której celem jest łączenie środowiska biotechnologicznego, wymiana wiedzy i wsparcie w poszukiwaniu partnerów i kontrahentów. W ramach BIOMIXERA możesz skorzystać również z bezpłatnego szkolenia „Cytometryczna analiza komórek w procesach biotechnologicznych” oraz w Drzwiach Otwartych w Centrum Biotechnologii PPNT.