Aktualności

Laboratorium Wyobraźni: Walentynki dla dorosłych i oczywiście zajęcia dla najmłodszych!

2019-01-31
IMG_356Luty w Laboratorium Wyobraźni nabierze rumieńców, bowiem poza warsztatami dla dzieci, uruchomiliśmy także zajęcia z cyklu PO GODZINACH i będą to – a jakże- Walentynkowe warsztaty dla dorosłych!

W każdą sobotę i niedzielę zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na wyjątkowe zajęcia, które łączą naukę z zabawą. Nasi edukatorzy to pasjonaci! W atrakcyjny, zrozumiały sposób potrafią przekazać dzieciom wiedzę z zakresu fizyki, chemii czy optyki. Podczas warsztatów zaś, każdy może wykonać ciekawy i efektowny eksperyment, tłumaczący różne zjawiska zachodzące wokół nas.

Luty w Laboratorium Wyobraźni – szczegóły 

Z naszych atrakcji można skorzystać w pakiecie, łączącym eksperymentaria, zwiedzanie ekspozycji oraz planetarium, a także wybierając pojedyncze zajęcia. W najbliższe weekendy przygotowaliśmy dla Was warsztaty: Zimowe Laboratorium, Fabryka Pozorów, Jak przetrwać zimę – przewodnik ekstremalny, Laboratorium Świętego Walentego, Z miłości do elektryczności, Się śnieży, ekspozycje na Wystawie Czerwonej oraz wystawa Kątem oka, która króluje w naszych zielonych progach, a także projekcje filmów w planetarium Z wizytą u gwiezdnych sąsiadów czy Serce na Plutonie.

Aż dwa razy w tym miesiącu zapraszamy na Dzień Najmłodszego Odkrywcy! 2 lutego uruchomimy Zimowe Laboratorium dla Najmłodszych, a 23 lutego Fabrykę Młodego Chemika, oczywiście ze zwiedzaniem Wystawy Czerwonej! Wydarzenie to dedykowane jest dzieciom od 3. do 6. roku życia wraz z opiekunami.

Walentynki w Laboratorium Wyobraźni będziemy obchodzić szczególnie, bo w ciągu dnia rządzić będą tam maluchy na warsztatach chemicznych i fizycznych, a popołudniami dorośli – ponownie uruchomiliśmy cykl zajęć PO GODZINACH, a w jego ramach eksperymentarium Z miłości do elektryczności, a także pokaz w planetarium Serce na Plutonie.

Jeśli chcecie być na bieżąco z atrakcjami w Laboratorium Wyobraźni, możecie zapisać się do newslettera!

Dołącz do newslettera dla rodziców

Dołącz do newslettera dla nauczycieli

Zapraszamy!