Aktualności

Pierwszy Krok we Własny Biznes

2014-02-10

PPNT Poznań i program Pierwszy krok we własny biznesCzęsto jest tak, że mamy świetny pomysł na biznes, ale brakuje nam odwagi i umiejętności, aby go wdrożyć. W takiej sytuacji niezbędne jest wsparcie profesjonalistów i praktyków biznesu. Odpowiadając na te potrzeby nasz InQbator wraz z Miastem Poznań realizuje już V edycję programu „Pierwszy Krok we Własny Biznes”.

W trakcie programu wybierany jest idealny model biznesowy dla przyszłego biznesu. Uczestnicy uczą się, jak przygotować profesjonalny biznesplan na jednej kartce, a także jak skutecznie sprzedać swój produkt i przeprowadzić udaną prezentację. Kluczowym efektem jest odpowiedź na pytanie czy pomysł jest faktycznie wartościowy i godny uwagi.

W ciągu kilkuletniego trwania programu przeszkoliliśmy kilkaset osób, a wielu z nich udało się zrealizować marzenia o własnym biznesie. Poznajcie historie sukcesu uczestników pozostałych edycji na Facebooku

Więcej

***

„Pierwszy Krok we Własny Biznes” jest wspólną inicjatywą InQbatora Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM oraz Miasta Poznań.

PPNT Poznan - Pierwszy krok we własny biznes - BBH Biotech

PPNT Poznan - Pierwszy krok we własny biznes - NeatStore

PPNT Poznan - Pierwszy krok we własny biznes - Eco flush

PPNT Poznan - Pierwszy krok we własny biznes - Light for website

PPNT Poznan - Pierwszy krok we własny biznes - KOprojektownia