Aktualności

Takiego grudnia w Laboratorium Wyobraźni jeszcze nie było! Moc atrakcji!

2018-12-05
Projekt bez tytułu (22)Grudniowe weekendy w Laboratorium Wyobraźni będą znakomitą okazją, żeby przygotować się nie tylko do Świąt Bożego Narodzenia, ale także do zimy! Dowiemy się, jak przetrwać zimę i jak samodzielnie zrobić śnieg, przygotujemy niezwykłe prezenty dla najbliższych, a także nauczymy się odczytywać tajne listy od Świętego Mikołaja. W ogromnym skrócie wygląda to tak:
  • Mikołajkowy weekend

Wraca jedna z ulubionych atrakcji, czyli Dzień Najmłodszego Odkrywcy, a nasze eksperymentarium zamieni się wtedy w Laboratorium Świętego MikołajaPoczytamy, posłuchamy, poeksperymentujemy, czyli przed nami emocjonujące spotkanie z książką. Poza tym można zapisać się na zajęcia Chemia od święta, Laboratorium Prezentów, czy pokaz w planetarium W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę.

Informacje

  • W połowie grudnia…

Mimo wielu różnorodnych warsztatów, polecamy Się śnieży, bowiem Elfi Departament do Spraw Świątecznej Atmosfery już teraz zaleca wszystkim oczekującym na białą zimę, aby uzbroili się w cierpliwość i zamiast wypatrywać opadów za oknami samodzielnie zrobili swój… śnieg. Wasze dzieci będą zachwycone. Zapraszamy!

Informacje

  • Koniec grudnia to…

… wciąż zabawa, w której króluje nauka! Z prądem czy pod prąd- domowe sposoby na elektrycznośćJak przetrwać zimę- przewodnik ekstremalny, ekspozycja Kątem oka to tylko część atrakcji, które czekają na Wasze Pociechy w LW!

Informacje

  • Zapisy dla grup zorganizowanych

W poniedziałek, 7 stycznia uruchamiamy zapisy grup zorganizowanych na miesiące kwiecień, maj i czerwiec 2019 r. Jednocześnie przypominamy, że wciąż mamy dostępne terminy na styczeń, luty i marzec 2019 r.

W tym roku wielkopolscy uczniowie odpoczywają od 14 do 28 stycznia. Laboratorium Wyobraźni w tym okresie jeszcze intensywniej będzie zapewniać dzieciom odpowiednią dawkę rozrywki i wiedzy. Zapraszamy szkoły, ośrodki kultury i innych organizatorów półkolonii. Zostały ostatnie terminy!

Informacje

  • Chemiczna Gwiazdka, czyli firmowa wigilia w LW

Chemiczna Gwiazdka to nowość w Laboratorium Wyobraźni! Przygotowaliśmy ofertę dla firm, chcących zorganizować nietuzinkowe spotkanie świąteczne dla swoich pracowników. Mamy jeszcze kilka wolnych terminów dla tych, którzy wciąż szukają inspiracji!

Informacje

Serdecznie zapraszamy!