Aktualności

Gra o biznes / gra o sukces – kreatywnie o kreatywności w biznesie

2017-01-26

PPNT Poznan_wspologranizujemy konferencje Gra o sukces-Gra o BiznesMimo, że Wielkopolska jest jednym z najprężniej rozwijających się regionów w kraju, wciąż wiele można zrobić, aby wzmocnić przedsiębiorczość i innowacyjność regionalnych firm. Dlatego 16 lutego (czwartek) podczas konferencji „Gra o biznes / gra o sukces” spotkają się przedsiębiorcy, urzędnicy, pracownicy instytucji otoczenia biznesu oraz przedstawiciele funduszy inwestycyjnych, aby w sposób nieszablonowy podzielić się doświadczeniami we wspieraniu kreatywności w biznesie. Jesteśmy współorganizatorami tego wydarzenia.

 

Dołącz do konferencji Gra o biznes / gra o sukces

16 lutego (czwartek), YouNick, ul. Krzemowa 1, Złotniki k. Poznania

Uczestnictwo jest bezpłatne.

Celem konferencji „Gra o biznes / gra o sukces. Jak dołączyć do Kreatywnych w Biznesie” jest:

  • zintegrowanie środowiska wspierającego przedsiębiorczość,
  • przedstawienie w formie gry autorskiej metody budowania kreatywności i innowacyjności,
  • stworzenie wspólnie listy innowacyjnych firm wielkopolskich,
  • rozmowa na temat inicjowania i wspierania pomysłodawców z przedstawicielami funduszy inwestycyjnych,
  • dyskusja nad potencjałem i działaniami, które można podjąć dla regionu i jego przedsiębiorców.

Spotkanie będzie miało nietypowy charakter: uczestnicy wezmą udział w grze, która pomoże pobudzić kreatywne myślenie, wyobraźnię i umiejętność poszukiwania nieszablonowych rozwiązań.

Wydarzeniu będą towarzyszyć krótkie prezentacje Grzegorza Kiszluka (Magazyn BRIEF) oraz Daniela Michalskiego (EU Wearables/GOCLEVER) oraz panel ekspercki z udziałem m.in. Elizy Kruczkowskiej (Polski Fundusz Rozwoju oraz Rada Programowa Brief) i Adama Tychmanowicza (Yanosik).

Weź udział

Kontakt:

Paulina Skrzypińska, +48 506-250-163, email: paulina.skrzypinska.poz@gmail.com

Joanna Skuza, +48 668 222 267, e-mail: joanna.skuza@speedupgroup.com

Organizatorami wydarzenia są: Poznański Park Naukowo-Technologiczny, Concordia Design, YouNick, SpeedUp Group, Mindsailors Design Studio, FILMPOINT | videomarketing, Business in Brief.

PPNT Poznan_organizatorzy konferencji Gra o sukces-gra o biznes

***

Konferencja „Gra o biznes / gra o sukces. Jak dołączyć do Kreatywnych w Biznesie” zainspirowana została rankingiem „50-tka Kreatywnych w Biznesie to ranking marki „Brief”, którego 7. edycja właśnie trwa. Pierwszy ranking powstał w 2010 r. i od tego czasu prezentuje sylwetki osób, które wykazały się największą kreatywnością w prowadzeniu biznesu. Ranking przedstawia osoby zarówno zarządzające dużymi firmami działającymi na kilku rynkach, jak i przedstawicieli sektora MSP czy start-upowców.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.