Kariera

Tutaj znajdziesz dobrą pracę w Poznaniu. Czeka praca biurowa, praca dla specjalistów, programistów, biotechnologów, chemików, staże dla studentów i oferty dla doktorantów. Rekrutuje zarówno PPNT, jak i świetne firmy działające na naszym terenie.

Zobacz aktualne propozycje pracy:

Księgowa/księgowy w Fundacji UAM. Sprawdź szczegóły.

Edukator/ edukatorka w Laboratorium Wyobraźni. Sprawdź szczegóły.

Pracownik produkcji kosmetyków w firmie SYMBIOSIS. Sprawdź szczegóły

Product Owner/Konsultant Systemów Informatycznych w firmie LabMaster. Sprawdź szczegółyStanowiska w firmie Apollogic. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie Expansio. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie innovAgile. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie CAD Projekt K&A. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie ASCS Consulting. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie ITTI. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegóły

Informacja dotycząca zakończonych rekrutacji:

  • W wyniku prowadzonej rekrutacji na stanowisko typu doktorant-stypendysta w projekcie „Pochodne krzemoorganiczne, zawierające grupy fosforanowe i aminofosforanowe jako nowe środki zmniejszające palność dla tekstyliów” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki w ramach projektu OPUS 19 2020/37/B/ST5/03266 komisja wyłoniła laureata. O wyniku rekrutacji laureat/ka został/a powiadomiony/a drogą mailową. Dziękujemy wszystkim kandydującym za zgłoszenie do rekrutacji i poświęcony czas.
  • W wyniku prowadzonej rekrutacji na stanowisko typu post-doc w projekcie „Poszukiwanie nowych związków chemicznych indukujących odporność jabłoni na choroby oraz określenie molekularnego mechanizmu ich działania” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki w ramach projektu SONATA 18 Nr 2022/47/D/NZ9/02327, komisja wyłoniła laureata. O wyniku rekrutacji laureat/ka został/a powiadomiony/a drogą mailową.