Kariera

Tutaj znajdziesz dobrą pracę w Poznaniu. Czeka praca biurowa, praca dla specjalistów, programistów, biotechnologów, chemików, staże dla studentów i oferty dla doktorantów. Rekrutuje zarówno PPNT, jak i świetne firmy działające na naszym terenie.

Zobacz aktualne propozycje pracy:

Java Backend Developer w xcactus. Sprawdź szczegółyFrontend Developer w xcactus. Sprawdź szczegółySAP CX – C/4HANA Consultant w Apollogic. Sprawdź szczegółyFull Stack Java Developer w Apollogic. Sprawdź szczegółyTechnik ds. przygotowywania próbek i analizy spektrofotometrycznej w PPNT. Sprawdź szczegółyPracownik produkcji kosmetykóww firmie SYMBIOSIS. Sprawdź szczegółyProduct Owner/Konsultant Systemów Informatycznych w firmie LabMaster. Sprawdź szczegółyStanowiska w firmie Apollogic. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie Expansio. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie innovAgile. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie CAD Projekt K&A. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie ASCS Consulting. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie ITTI. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegóły

Informacja dotycząca zakończonych rekrutacji:

  • (26-10-2020) W wyniku prowadzonej rekrutacji doktoranta – stypendysty w projekcie „Wysokorozdzielcza litografia optyczna i elektronowa przy użyciu rezystów na bazie cieczy jonowych” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki w ramach programu OPUS 18 2019/35/B/ST8/03736 komisja wyłoniła laureata. Na podstawie przesłanej kandydatury oraz po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej komisja kwalifikacyjna wyłoniła laureata. O wynikach rekrutacji wszyscy kandydaci zostali poinformowanie drogą emaliową. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszenie do rekrutacji i poświęcony czas.
  • (26-10-2020) W wyniku prowadzonej rekrutacji studenta – stypendysty w projekcie „Wysokorozdzielcza litografia optyczna i elektronowa przy użyciu rezystów na bazie cieczy jonowych” finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki w ramach programu OPUS 18 2019/35/B/ST8/03736 komisja wyłoniła dwóch laureatów. Na podstawie przesłanej kandydatury oraz po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej komisja kwalifikacyjna wyłoniła dwóch laureatów. O wynikach rekrutacji wszyscy kandydaci zostali poinformowanie drogą emaliową. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszenie do rekrutacji i poświęcony czas.
  • (20-05-2020) W wyniku prowadzonej rekrutacji Technika ds. przygotowywania próbek i analizy spektofotometrycznej „Nowe induktory odporności roślin oraz ich zastosowanie jako innowacyjne podejście do ochrony roślin przed patogenami” finansowanym przez Fundacje na rzecz Nauki Polskiej w ramach programu Team Tech, komisja zamknęła rekrutację, kandydat nie został jeszcze wyłoniony. O wynikach rekrutacji, laureat zostanie poinformowany drogą mailową. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszenie do rekrutacji i poświęcony czas.