Kariera

Tutaj znajdziesz dobrą pracę w Poznaniu. Czeka praca biurowa, praca dla specjalistów, programistów, biotechnologów, chemików, staże dla studentów i oferty dla doktorantów. Rekrutuje zarówno PPNT, jak i świetne firmy działające na naszym terenie.

Zobacz aktualne propozycje pracy:

Konsultant/ka w Dziale Komercjalizacji i Rozwoju Biznesu w Poznańskim Parku Naukowo- Technologicznym. Sprawdź szczegółyMsc student in a TEAM-TECH project w Poznańskim Parku Naukowo- Technologicznym. Sprawdź szczegółyKsięgowa/Księgowy w Poznańskim Parku Naukowo- Technologicznym. Sprawdź szczegółySAP CX – C/4HANA Consultant w Apollogic. Sprawdź szczegółyFull Stack Java Developer w Apollogic. Sprawdź szczegółyPracownik produkcji kosmetykóww firmie SYMBIOSIS. Sprawdź szczegółyProduct Owner/Konsultant Systemów Informatycznych w firmie LabMaster. Sprawdź szczegółyStanowiska w firmie Apollogic. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie Expansio. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie innovAgile. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie CAD Projekt K&A. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie ASCS Consulting. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegółyStanowiska w firmie ITTI. Rekrutacja ciągła. Informacje i szczegóły

Informacja dotycząca zakończonych rekrutacji:

  • (13-05-2021) W wyniku prowadzonej rekrutacji post-doc w projekcie „Synteza i charakterystyka materiałów o zdefiniowanych właściwościach powierzchniowych”, finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki w ramach programu OPUS (2018/29/B/ST8/00913) komisja wyłoniła laureata. Kandydat, który złożył ofertę w ramach konkursu o jego wynikach został poinformowany mailowo. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszenie do rekrutacji i poświęcony czas.
  • (08-05-2021) W wyniku prowadzonej rekrutacji na stanowisko typu post-doc w projekcie „Nowe induktory odporności roślin oraz ich zastosowanie, jako innowacyjne podejście do ochrony roślin przed patogenami” finansowanym przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej w ramach programu Team-Tech, komisja wyłoniła laureata. O wyniku rekrutacji laureat/ka został/a powiadomiony/a drogą mailową. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszenie do rekrutacji i poświęcony czas.