Aktualności

Apollogic wybrany jako Lider Innowacji!

2024-06-26

Apollogic jest Wielkopolskim Filarem Biznesu 2024 jako Lider Innowacji! Po raz kolejny wyróżniono naszą firmę lokatorską za ich podejście do biznesu oraz technologie, które tworzy.

lider innowacji

Konkurs Wielkopolskie Filary Biznesu organizował Wielkopolski Klub Kapitałowy wraz z „Sukcesem po Poznańsku”. Tytuł „Lider Innowacji” został przyznany firmie Apollogic! W tegorocznej edycji przedsiębiorstwa mogły ubiegać się o tytuł w czterech kategoriach:

  • Solidny pracodawca – firma, która wyróżnia się dbałością o pracowników
  • Zielony lider – zaprezentowanie ekologicznych rozwiązań oraz dbałości o środowisko
  • Lider innowacji – przedsiębiorstwo, które stawia na innowacyjne rozwiązania
  • Sukces po poznańsku – skierowany dla przedsiębiorstw, które prowadzą swój biznes w poznański sposób

Apollogic specjalizuje się w tworzeniu autorskich rozwiązań IT i wdrażaniu oprogramowania biznesowego. Doradza organizacjom w dziedzinie cyfrowej transformacji przy wykorzystaniu możliwości sztucznej inteligencji, internetu rzeczy, mieszanej rzeczywistości i analizy predykcyjnej. Ważną część strategii działalności Apollogic jest ESG. Poprzez konsekwentne działania, Apollogic nie tylko kształtuje przyszłość cyfrowego biznesu, ale również staje się przykładem odpowiedzialnej i zrównoważonej firmy, dbającej o dobro zarówno swoich interesariuszy, jak i społeczności, w której działa.

Innowacyjne podejście firmy Apollogic oraz wprowadzane przez nich rozwiązania wyróżniły ich na tle konkurencji. Więcej o ich działalności oraz dlaczego zostali wybrani przeczytasz tutaj.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej o konkursie przeczytasz tutaj.