Aktualności

Czy warto zostać Aniołem Biznesu? – webinarium z Sterling Angels

2024-03-13

Czy warto zostać Aniołem BiznesuCzy warto zostać Aniołem Biznesu?

Webinarium z firmą Sterling Angels dostarczy eksperckiej wiedzy na temat inwestowania w startupy i roli jaką pełni Anioł Biznesu. Dowiedz się czy warto inwestować oraz jak wygląda proces inwestycyjny.

 

Spotkanie zorganizowane jest we współpracy z Sterling Angels – Polską Siecią Aniołów Biznesu. Stowarzyszenie zrzesza nie tylko osoby prywatne, ale także Venture Capital, które inwestują kapitał własny w startupy na wczesnym etapie rozwoju. Eksperci tworzący Sterling Angels oferują nie tylko wsparcie finansowe, ale także mentoring oraz sieć kontaktów biznesowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy warto zostać Aniołem Biznesu, zarejestruj się na wydarzenie.

Data: 26 marca

Godzina: 17:00 – 18:00

Zapisz się teraz!

Formularz rejestracyjny

Prelegenci:

Marek Dworak – inwestor, mentor oraz ekspert z dziedziny finansów i mediów. Przez 16 lat członek Zarządu grupy RMF FM, a także współzałożyciel Stowarzyszenia Aniołów Biznesu – Sterling Angels

czy warto zostać Aniołem Biznesu

Krzysztof Polak – prawnik, makler, Anioł Biznesu, manager z 25-letnim doświadczeniem w polskich firmach inwestycyjnych. Współzałożyciel Sterling Angels, przedsiębiorca oraz udziałowiec i doradca w kilku startupach.

Anioł Biznesu to osoba prywatna, która inwestuje swój kapitał w startupy i przedsiębiorstwa na wczesnym etapie rozwoju.Inwestowanie w startupy niesie za sobą potencjalnie wysokie zwroty z inwestycji. Dodatkowo pozwala na bezpośredni wpływ na innowacje, generując wartości nie tylko ekonomiczne, ale i społeczne.

„Czy warto zostać Aniołem Biznesu – webinarium z Sterling Angels” – to pierwszy webinar z cyklu spotkań, mających na celu wsparcie osób chcących rozpocząć swoją przygodę w inwestowaniu. Cykl organizowany jest w ramach projektu atTRACTION, który daje uczestnikom dostęp do społeczności zrzeszającej Aniołów Biznesu, inwestorów oraz potencjalne startupy. Projekt zapewnia spotkania z doświadczonymi praktykami, szkolenia online oraz dostęp do praktycznych narzędzi przydatnych dla inwestora.

Więcej informacji o projekcie atTRACTION.