Aktualności

O rozwoju biznesowym – wiedza on-line

2020-03-19

Mieliśmy to szczęście, że realizując w PPNT projekt Merlin przez ostatnie dwa lata, nie tylko wspomogliśmy działalność wielu naukowców, startupowców i innowatorów z branży ICT, ale przede wszystkim zgromadziliśmy ich wartościowe doświadczenia i wskazówki w sieci, budując kanały komunikacyjne. Wiedza uczestników i prelegentów jest więc w zasięgu ręki, on-line.

W ramach programu zrealizowaliśmy w szesnastu europejskich miastach 75 wydarzeń, warsztatów, meetupów i webinarów. Rozwijaliśmy praktyczne umiejętności, realizując takie tematy jak: Lean Startup, Business Model Canvas, Customer Discovery czy User Experience. Informowaliśmy o projektach i inicjatywach, które mogą stanowić źródło finansowania i wsparcia eksperckiego, utworzyliśmy sieci kontaktów, także z inwestorami.

Najciekawsze okazały się doświadczenia wszystkich tych, którym pomysł udało się wdrożyć w życie, w biznes i to nie koniec, bo należy go przecież wciąż udoskonalać, zgodnie z potrzebami rynku. I tu właśnie pomocni okazują się eksperci. Wymiana wiedzy, poszerzanie horyzontów, umiejętności miękkie to również składniki sukcesu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi materiałami:

Merlin ICT Kanał YouTube 

Merlin ICT Podcasty 

Merlin ICT Prezentacje, filmy

Miłego słuchania i oglądania!