Aktualności

INNO-MOB: Jak pomóc przedsiębiorstwom sektora transportu w dostosowaniu się do wymogów ESG?

2023-11-16
pomóc przedsiębiorstwom transportu esg„INNO-MOB: Jak pomóc przedsiębiorstwom sektora transportu w dostosowaniu się do wymogów ESG?” to interaktywny webinar dotyczący wymagań jakie ESG stawia przed firmami. Celem jest wypracowanie pomysłów na usługę wsparcia przedsiębiorstw.

 

 

 

 

Spotkanie „INNO-MOB: Jak pomóc przedsiębiorstwom sektora transportu w dostosowaniu się do wymogów ESG?” będzie prowadzone przez Agatę Materna z PPNT oraz Mikołaja Maslińskiego z firmy MAŚLIŃSKI Law & Consulting. Są to eksperci, którzy opowiedzą o wymaganiach jakie stawia ESG, zwłaszcza w zakresie ochrony środowiska, przed firmami z branży.

Udział w webinarze zakończy się interaktywnym warsztatem. Zbadamy opinię uczestników na temat wartości (tych już znanych i tych możliwych do osiągnięcia) związanych z dostosowywaniem się przedsiębiorstw do wymogów ESG. Dodatkowo przedstawimy wyniki badania na temat usług wsparcia MSP oraz potrzeb innowacyjnych firm. Zrealizowano je w tym roku w siedmiu krajach partnerskich projektu INNO-MOB.

Webinar skierowany jest do:

  • Przedsiębiorstwa z sektora transportu (usługi oraz produkcja pojazdów i części)
  • Instytucje otoczenia biznesu
  • Jednostki z sektora B+R
  • Władze samorządowe

Termin: 27 listopada 2023, godz. 13:00 – 15:00.

Miejsce: platforma MS Teams.

Zobacz agendę.

Formularz rejestracyjny

Bardzo prosimy o rejestrację do dnia 22 listopada.