Aktualności

Zapraszamy na innoSHARE UNIversity 2019

2019-09-18

innoSHARE UNIversity 2019innoSHARE UNIversity 2019 to duże wydarzenie, na którym naukowcy, pomysłodawcy i przedsiębiorcy znajdują wiedzę i kontakty niezbędne do komercjalizacji innowacyjnych rozwiązań. Dlatego PPNT ponownie dołącza się do organizacji tego eventu – jesteśmy partnerem merytorycznym.

innoSHARE UNIversity 2019 odbywa się pod hasłem „Tu nauka staje się biznesem”. Wydarzenie odbędzie się 10 października w Warszawie. Będzie to już 5. edycja tego międzynarodowego spotkania, które skupia przede wszystkim:

  • przedsiębiorczych naukowców, doktorantów i studentów;
  • innowatorów ze startupów, projektów deep tech oraz firm prowadzących działy R&D,
  • przedstawicieli ekosystemów innowacji i startupów z różnych części świata,
  • międzynarodowych przedsiębiorców technologicznych i inwestorów.

Wydarzenie pozwala budować skuteczną sieć innowatorów, naukowców i przedsiębiorców, których współpraca ma służyć rozwojowi innowacyjnej gospodarki. Dlatego w programie nie zabraknie prelekcji, panelów dyskusyjnych, przestrzeni do networkingu i inspirujących wystąpień tych, którzy odnieśli sukces biznesowy.

PPNT od dawna angażuje się w różne inicjatywy skupione pod szyldem innoSHARE (np. w 2015 r., i w maju tego roku). Dzielimy się naszą związaną z wprowadzaniem pomysłów na rynek, tworzeniem przedsiębiorstw, designem i przygotowywaniem produktów pod kątem klienta. W tym roku wspieramy towarzyszący konferencji Venture Capital Speed Dating oraz poprowadzimy panel dyskusyjny dla branży biotechnologicznej.

ZAPRASZAMY NA innoSHARE 2019