Aktualności

Przechodzimy w tryb pracy zdalnej, ale cały czas jesteśmy do pełnej dyspozycji!

2020-10-23

PPNT dziala_ciągłość usług jest zapewnionaW PPNT łączymy odpowiedzialność za naszych Pracowników z troską o naszych Klientów. Nieustannie świadczymy usługi na najwyższym poziomie, przestrzegając przy tym wszelkich obowiązujących obostrzeń sanitarnych. 

Podjęliśmy szereg działań, które mają zapewnić ciągłość usług i kontakt z naszymi klientami, z jednoczesnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Nasi eksperci pozostają do Waszej dyspozycji! Pracujemy zdalnie, korzystając z bezpiecznych, szyfrowanych połączeń z zasobami firmy, na bieżąco odbieramy maile i telefony.

Najszybszą drogą kontaktu jest telefon:
+ 48 61 679 46 75 – połączenie zostanie przekierowane na telefony komórkowe w Dziale Relacji Biznesowych tak, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi!
+ 48 61 827 97 00 – połączy z Sekretariatem, gdzie nasi Pracownicy pełnią dyżury w godzinach 8:00–16:00.
W sprawach, które już się toczą, zawsze można kontaktować się z naszymi Pracownikami za pośrednictwem telefonów komórkowych, które znajdziecie w stopkach w mailach.

Na bieżąco odbieramy pocztę tradycyjną i przesyłki kurierskie.

Nieprzerwanie działa DataCenter PPNT. Nasze procedury, zgodne ze standardami ISO, pozwalają nam bez zakłóceń dostarczać usługi obecnym klientom. Dodatkowo, oferujemy rozwiązania IT, które pomogą wszystkim firmom działającym i przechodzącym w system pracy zdalnej na bezpieczny dostęp do zasobów.
Jesteśmy w stanie uruchomić odpowiednie narzędzia praktycznie z dnia na dzień, aby wesprzeć Was w utrzymaniu ciągłości biznesowej.
Zapraszamy do kontaktu na numer +48 694 455 716 lub + 48 61 679 46 75

Zapewniamy ciągłość usług związanych z doradztwem biznesowym. Zdajemy sobie sprawę, że podróże i spotkania nie są obecnie możliwe, ale bazując na naszym doświadczeniu, jesteśmy w stanie przeprowadzić niezbędne konsultacje telefonicznie, mailowo lub w trakcie telekonferencji. Zapewniamy, że jakość przygotowanych analiz i opracowań pozostanie tak samo wysoka jak wcześniej. Lista naszych usług doradczych oraz telefony kontaktowe do ekspertów znajduje się w zakładce „Oferta”.

Pracownicy naukowi dyżurują w laboratoriach. Jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia na badania chemiczne i biotechnologiczne. Lista naszych usług badawczych oraz telefony kontaktowe do ekspertów znajduje się w zakładce „Oferta”

Nasze szkolenia przeprowadzamy on-line. Na bieżąco informujemy o materiałach szkoleniowych i webinarach przygotowywanych przez naszych ekspertów. W zakładce „Kalendarium wydarzeń” widnieją aktualne informacje o wydarzeniach organizowanych przez PPNT oraz wydarzeniach partnerskich, w których udział biorą nasi eksperci.

Ze względu na zdrowie naszych najmłodszych klientów, zawiesiliśmy zajęcia w Laboratorium Wyobraźni. W zamian jednak, przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy projekt edukacyjny „OdkrywaMY Naramowice”, który pomoże poradzić sobie z nudą i jednocześnie zaspokoi dziecięcą ciekawość, a wszystko to z dbałością o bezpieczeństwo dzieci i ich opiekunów! Więcej informacji >>>.

Dokładamy wszelkich starań, aby mimo tej wyjątkowej sytuacji w kraju i na świecie nasza działalność odbywała się w zgodzie z najwyższymi standardami. Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, korzystając z bezpiecznych i nowoczesnych rozwiązań, które zapewnia nam DataCenter PPNT.  Wierzymy, że dzięki temu będziemy mogli pomóc przedsiębiorcom, nie tylko w zachowaniu ciągłości usług, ale również w opracowaniu planu na szybszy rozwój w przyszłości!

Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, w tym jej wpływu na gospodarkę. Jako instytucja działająca na rzecz innowacyjnego biznesu, dokładamy starań, aby firmy mogły dalej korzystać z naszych usług i znaleźć sposoby na przezwyciężenie trudniejszej sytuacji makroekonomicznej. Nasi eksperci są do Waszej dyspozycji!