Aktualności

Jesteśmy partnerem polsko-niemieckich dni przemysłu 4.0.

2020-10-06

Polsko - Niemieckie Dni Przemysłu 4.0.W dniach 19-21 października odbędą się Polsko – Niemieckie Dni Przemysłu 4.0., w ramach których organizowana jest międzynarodowa konferencja branżowa oraz spotkania biznesowe online.  PPNT jest partnerem wydarzenia, a nasi eksperci znaleźli się w gronie prelegentów.

 


W poniedziałek, 19 października odbędzie się konferencja „Rok 2020 rokiem wyzwań i szans dla przemysłu produkcyjnego –  polsko-niemiecka konferencja z networkingiem: Nowoczesna komunikacja i automatyzacja w przedsiębiorstwach – lepsze miejsce w łańcuchu wartości dzięki większej konkurencyjności i elastyczności”. Głównym celem tego międzynarodowego spotkania jest wymiana doświadczeń na temat sprawdzonych rozwiązań technologicznych w dziedzinie przemysłu 4.0. Ponadto celem konferencji jest dyskusja na temat aktualnych wyzwań branży produkcyjnej w Polsce i w Niemczech. Wydarzenie ma na celu także stworzenie przestrzeni do nawiązania kontaktów biznesowych.

Program konferencji

W ramach interaktywnej konferencji online polscy i niemieccy eksperci zastanowią się, czy automatyzacja jest odpowiedzią na kryzys(y) oraz jak rozwijać procesy w firmie, aby przetrwać konkurencję jutra w kontekście aktualnych wydarzeń globalnych. Ponadto wydarzenie będzie obfitowało w wystąpienia dotyczące konkretnych przykładów wdrożeń. Prelegenci skupią się głównie na wdrożeniach obrazujących możliwości wdrażania rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0 zarówno przez małe, jak i przez duże przedsiębiorstwa. Prelegenci zadbają także o zaprezentowanie rozwiązań poprzez demonstracje z zakresu m. in. robotyzacji, komunikacji przemysłowej oraz systemów zarządzania produkcją. Organizatorzy konferencji zaplanowali również wirtualny networking „CZTERY na 4.0„. Ten punkt programu ma na celu stworzenie przestrzeni do nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Jedno spotkanie to szansa na 15 nowych kontaktów!

Szczegółowy program konferencji

Komu dedykowana są Polsko – Niemieckie Dni Przemysłu 4.0?

Na konferencję zapraszamy głównie przedsiębiorstwa produkcyjne, które są zainteresowane sprawdzonymi rozwiązaniami z zakresu automatyzacji i nowoczesnej komunikacji. Ponadto do udziału w wydarzeniu zachęcamy integratorów systemów oraz przedstawicieli jednostek badawczo-naukowych. Wydarzenie polecamy także przedstawicielom instytucji i organizacji popularyzujących wdrożenia z zakresu przemysłu 4.0. Na konferencję zapraszamy także partnerów handlowych zainteresowanych rozszerzeniem swojego portfolio.

Rejestracja na konferencję

 

Oprócz konferencji online, w ramach Polsko – Niemieckich Dni Przemysłu 4.0. odbędą się także spotkania biznesowe z niemieckimi firmami. Organizatorzy wydarzenia zapewniają bezpłatną pomoc w zakresie nawiązania kontaktu oraz umówienia spotkań biznesowych. Ponadto uczestnicy biznesowych spotkań online mogą skorzystać ze wsparcia polsko-niemieckich tłumaczy.

Więcej informacji o spotkaniach biznesowych

 

 

Wydarzenie jest organizowane przez firmę Dreberis na zlecenie i pod patronatem Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Energii (Bundesministerium für Wirtschaft und Energie BMWi).

 

Zapraszamy do udziału!