Aktualności

Zgłoś pomysł na nową metodę kształcenia dorosłych i otrzymaj 60 tys. zł

2016-10-03

po-pojutrze-logo-przycietePoznański Park Naukowo-Technologiczny wraz z firmą szkoleniową Sense Consulting zaprasza do udziału w projekcie PO-PO-JUTRZE, którego celem jest wyłonienie najbardziej kreatywnych i innowacyjnych sposobów na  nauczanie dorosłych. Jeśli zajmujesz się edukacją, rozwojem zawodowym, szkoleniami itp. dołącz do projektu i zyskaj 60 000 zł na rozwój swojego pomysłu! Rekrutacja trwa do 14 grudnia.

STRONA PROJEKTU

Czym jest PO-PO-JUTRZE?

PO-PO-JUTRZE: Centrum Inkubowania Innowacji Społecznych to ogólnopolski projekt finansowany ze środków unijnych, w którym poszukujemy nowych pomysłów na sprawne, ciekawe i skuteczne metody kształcenia osób dorosłych (tzw. kształcenie ustawiczne).

Efektem programu będzie 60 wstępnie wyselekcjonowanych pomysłów, spośród których zespół ekspertów wybierze 32 najlepsze. Autorzy tych 32 pomysłów otrzymają wsparcie w wysokości 60 000 złotych oraz możliwość wzięcia udziału w prestiżowych szkoleniach rozwijających ich projekt oraz przygotowujących go do wdrożenia. Po serii szkoleń i spotkań z mentorami, spośród 32 pomysłów wybrane zostaną przynajmniej 4 o największym potencjale wdrożeniowym.

Jakich pomysłów szukamy?

Pomysły mogą dotyczyć metod nauczania, programów szkoleń, narzędzi wspomagających uczenie się itp. Przykład? Może to być aplikacja wspomagająca naukę, przypominająca najważniejsze elementy szkolenia lub w ciekawy sposób weryfikująca zdobytą wiedzę. Może to być innowacyjna metodyka, która pomoże łatwiej i szybciej się uczyć lub rozwiązywać określone problemy związane z przyswajaniem wiedzy przez dorosłych.

Kto może wziąć udział w projekcie?

Każdy może przesłać swój pomysł. Do udziału w PO-PO-JUTRZE zapraszamy firmy i instytucje działające na rynku usług edukacyjnych, szkoleniowców, trenerów i doradców z różnych dziedzin.

Dlaczego warto zgłosić swój pomysł do PO-PO-JUTRZE?

  • Aż 32 zespoły otrzymają granty o wartości 60 000 zł.
  • Projekt daje szansę na dopracowanie i upowszechnienie Twojego pomysłu w szerokim gronie odbiorców.
  • Udział w projekcie gwarantuje wsparcie doświadczonych ekspertów.
  • Poznasz świetnych ludzi z głowami pełnymi pomysłów, którzy chcą działać i zmieniać rzeczywistość wokół siebie.
  • Projekt to spora dawka wiedzy, nie tylko od ekspertów, ale też od innych uczestników.

DOŁĄCZ DO PO-PO-JUTRZE. ZGŁOŚ SWÓJ POMYSŁ!