Aktualności

Mini-Cowork PPNT. Dosiądź się już w lutym!

2020-01-10

Mini-Cowork

Od połowy lutego w Poznaniu dostępna będzie nowa przestrzeń coworkingowa! Mini-Cowork PPNT będzie idealnym miejscem do twórczej pracy na Naramowicach.

Będzie to miejsce do spokojnej pracy w innowacyjnej atmosferze z dala od hałasu centrum miasta! Mini-Cowork będzie dostępny od połowy lutego 2020. Do dyspozycji oddamy Wam trzy wygodne biurka dostępne przez cały tydzień od godz. 8:00 do 22:00. I co ważne, będziecie mogli wykupić dostęp na pojedyncze godziny lub w abonamencie!

UWAGA! System rezerwacji biurek w Mini-Coworku PPNT dostępny będzie wkrótce

Robimy to, ponieważ ideą coworkingu jest tworzenie inspirującej przestrzeni do pracy, z której skorzystać będą mogli wszyscy chętni. Cowork jest łatwo dostępny i wygodny, daje możliwość pracy w ciszy, z dala od domowego wiru, a jednocześnie pozwala spotkać się z inspirującymi ludźmi pracującymi przy biurku obok. A jednocześnie cowork oferuje biznesową atmosferę razem z wolnością korzystania.

A jeśli zachcesz dołączyć do społeczności PPNT, to dodatkowo gwarantujemy, że Twoje nowe biurko znajdować się będzie w jednym z najbardziej innowacyjnych miejsc w Poznaniu, w otoczeniu zieleni i wśród przyjaznych ludzi!

Jak będzie działać Mini-Cowork PPNT?

  • Usługa zostanie udostępniona w połowie lutego 2020.
  • Przygotujemy 3 wygodne, duże biurka w budynku C4, które będzie można wynająć na godziny lub wykupić abonament miesięczny (90 godzin)
  • Z Mini-Coworku PPNT będą mogli skorzystać przedsiębiorcy
  • Integralną częścią usługi będzie dostęp do szerokopasmowego internetu, nielimitowanej kawy i herbaty oraz darmowego parkingu samochodowego i miejsc rowerowych.
  • Co ważne, wynajmując biurko w naszym coworku staniesz się automatycznie częścią parkowej społeczności, będziesz mógł wziąć udział w naszych wydarzeniach oraz poznać innowacyjne firmy i ekspertów PPNT gotowych służyć wsparciem biznesowym.

System rezerwacji on-line dostępny będzie wkrótce.
Więcej informacji: 61 62 26 909, 600 272 750, MiniCowork@ppnt.poznan.pl