Aktualności

Możliwości dla inwestorów w ramach międzynarodowego programu Scale-up Champions

2021-05-11

Program Scale-up Champions to inicjatywa, która angażuje nie tylko startupy, ale także globalne przedsiębiorstwa, fundusze venture capital oraz Aniołów Biznesu z całej Europy.

Jeśli jesteś funduszem VC lub Aniołem Biznesu i poszukujesz możliwości na inwestycje oraz chciałbyś dotrzeć do najbardziej obiecujących europejskich talentów, zgłoś się do Investment Readiness Programme w ramach #ScaleupChampions! Inicjatywa dotychczas zrealizowała dwie rundy programu, angażując około 50 startupów i ponad 70 inwestorów z całej Europy.

 

Udział w programie zagwarantuje Ci:

  • dostęp do bazy najlepszych startupów deep tech,
  • możliwość udziału w wydarzeniach angażujących europejską społeczność startupową,
  • newtorking z międzynarodowymi ekspertami, mentorami i inwestorami,
  • nowe możliwości biznesowe,
  • możliwość udziału w finałowym Demo Day.

Demo Day drugiej rundy Investment Readiness Programme odbędzie się 1. czerwca br. w formie online. Przewiduje udział około 30 startupów, a 17 z nich zaprezentuje się z wirtualnej sceny podczas sesji pitchingowej wydarzenia. Ta impreza będzie również okazją do networkingu i dzielenia się wiedzą z najlepszymi mentorami, ekspertami i inwestorami z Europy. Podczas wydarzenia wystąpią reprezentanci kluczowych funduszy venture capital, którzy opowiedzą o tym, dlaczego warto inwestować w projekty z branży deep tech. Uczestnicy Demo Day będą mieli też okazję do udziału w spotkaniach 1:1 z najciekawszymi startupami. To świetna okazja na poznanie międzynarodowych projektów i pozyskanie cennych kontaktów biznesowych.

Dołącz do Scale-up Champions i spotkajmy się na Demo Day!

Co musisz zrobić?

  1. Wypełnij formularz aplikacyjny do programu Champions: https://bit.ly/33vM0Fx
  2. Zarejestruj się na Demo Day: http://bityl.pl/BnhLS

Udział w Scale-up Champions jest w pełni darmowy i nie wymaga wkładu finansowego od uczestników. Odkryj razem z nami najlepsze europejskie projekty #deeptech!