Aktualności

Możliwości finansowania innowacji w rolnictwie- spotkanie informacyjne

2020-09-07
spotkanie online
 

W piątek, 11 września odbędzie się spotkanie informacyjne online dotyczące konkursów „AGROTECH” oraz „SmartAgriHubs – EXPAND”. PPNT jest partnerem wydarzenia.

Organizatorem spotkania „Możliwości finansowania innowacyjnych projektów sektora rolniczego i rolno – spożywczego” jest Sieć Badawcza Łukasiewicz- Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich tych, którzy są zainteresowani aplikowaniem w konkursach „AGROTECH” oraz „SmartAgriHubs – EXPAND”. Niniejsze spotkanie informacyjne ma na celu przede wszystkim przekazanie informacji o rozpoczętych konkursach Narodowego Centrum Badania i Rozwoju oraz Komisji Europejskiej dla przedsiębiorstw sektora agro.

Organizator spotkania informacyjnego zapowiada udział aż 15. prelegentów z różnorodnych instytucji, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podczas wydarzenia prelegenci z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju i jednostek badawczych omówią możliwości współpracy w realizacji projektów badawczo – rozwojowych. Ponadto w wydarzeniu wezmą udział także eksperci w zakresie analiz rynkowych i patentowych. Nasz ekspert PPNT, Jan Chełkowski poprowadzi sesję „Analizy patentowe i biznesowe w przygotowaniu projektów B+R”.

Formularz rejestracyjny dla uczestników wydarzenia dostępny jest tutaj: http://agrotechsah.pimr.eu/ Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

***
Jan Chełkowski- ekspert PPNT, który łączenie nauki i biznesu realizuje poprzez budowanie bezpośrednich relacji z firmami poszukującymi nowych rozwiązań, aby uzyskać trwałą przewagę konkurencyjną. Posiada szeroką sieć kontaktów z naukowcami mającymi w swoim portfolio wynalazki, które chcą skomercjalizować. Realizuje analizy potencjału rynkowego oraz tworzy oferty technologiczne.