Aktualności

POLISHOPA Design Thinking Conference w nowej odsłonie

2020-09-18

W dniach 21-22 września odbędzie się POLISHOPA Design Thinking Conference, która w tym roku zaprezentuje się w nowej odsłonie – online! POLISHOPA to największa w Polsce platforma zrzeszająca pasjonatów i praktyków metodyki Design Thinking.

Konferencja to niepowtarzalna szansa na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie Design Thinking, Service Design oraz szeroko rozumianej innowacji. Podczas wystąpień eksperci opowiedzą o własnych doświadczeniach, wyzwaniach oraz perspektywach pracy w metodyce Design Thinking. W gronie prelegentów nie mogło zabraknąć także reprezentacji PPNT.

W poniedziałek, 21 września Anna Padewska – Organ z PPNT oraz Magdalena Skotarek z OLX Group podzielą się doświadczeniami ze wspólnej pracy przy projekcie #SKILLERSI, który najzdolniejszych studentów i pracowników naukowych angażuje w pracę metodą #DesignThinking nad realnymi wyzwaniami biznesowym. Opowiedzą o korzyściach dla OLX Group, wrażeniach ekspertów i wielomiesięcznych poszukiwaniach uczestników idealnych. Podzielą się swoim know-how i przytoczą wiele praktycznych przykładów. Wystąpienie będzie znakomitym podsumowaniem współpracy PPNT, OLX Group i studentów badających obszar co-workingu i co-livingu.

Więcej informacji >>>