Aktualności

Poznaj dostępne finansowania na innowacje oraz ulgi podatkowe!

2024-03-14

ulgi podatkowePoznaj ulgi podatkowe na innowacyjną działalność oraz rozwijaj innowacje rozwiązania i potencjał firmy z konkursem EIC Accelerator!

 

Jakie finansowania można uzyskać w ramach EIC Accelerator? Jakie ulgi podatkowe można dostać na innowacyjną działalność? Zapraszamy na webinar!

 

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców, którzy planują wprowadzić na rynek innowacyjny produkt, usługę lub technologię. Podczas webinaru poruszone zostaną tematy uzyskania finansowania, a także wyjaśnione zostaną ulgi podatkowe na innowacje. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kiedy? 

25 marca, w godzinach 10:00 – 12:30.

Zarejestruj się teraz!

Formularz rejestracyjny

Kluczowe tematy webinaru:

  • dostępne finansowanie w ramach EIC Acceleratora
  • terminy składania wniosków oraz wymagana dokumentacja konkursowa
  • wsparcie coacha w procesie tworzenia aplikacji
  • ocena wniosków okiem eksperta Komisji Europejskiej
  • ulgi podatkowe dla innowacji

Spotkaj ekspertów:

  • Piotr Oszytko, Business Innovation Coach – wspierający firmy w procesie aplikowania w ramach usługi EIC Business Accelerator Services
  • Piotr Nędzewicz – oceniający wnioski w ramach EIC Accelerator
  • Anna Tomaszewska, przedstawicielka Ayming Polska

Kontakt:

Michał Wujewski, Starszy Konsultant ds. Rozwoju Biznesu, Poznański Park Naukowo-Technologiczny

📞 +48 694 624 063

Partnerem wydarzenia jest Ayming Polska.

Czym jest EIC Accelerator?

EIC Accelerator to prestiżowy program Unii Europejskiej, skoncentrowany na wsparciu MŚP z całej Europy. Jest to szansa dla przedsiębiorstw, które dysponują przełomowymi rozwiązaniami i znajdują się na etapie bezpośrednio poprzedzającym skalowanie. Program oferuje nie tylko finansowanie, ale również dostęp do szerokiej gamy usług doradczych, które pomagają w przygotowaniu i realizacji projektów innowacyjnych.

Dzięki dofinansowaniu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w wydarzeniu jest bezpłatny.