Aktualności

Zapraszamy na R&D SUMMIT 2019

2019-09-24

Zostaliśmy partnerem konferencji R&D Summit, organizowanej przez dziennik Rzeczpospolita . To wyjątkowe i inspirujące wydarzenie dla branży badawczo-rozwojowej. Zapraszamy przedstawicieli firm, które już prowadzą działalność B+R oraz tych, które w najbliższym czasie planują opracowanie nowych produktów lub procesów technologicznych. 9-10 października w Warszawie.

Podczas dwóch dni konferencji R&D Summit przedstawiciele najbardziej prężnych działów badawczych i specjaliści odpowiadający za innowacje w firmach będą dzielić się doświadczeniem i poznawać najnowsze trendy i narzędzia w zakresie R&D. Dlatego nie mogło zabraknąć wśród nich naszego eksperta ds. IPR i zarządzania procesem wdrażania innowacji. Justyna Cięgotura, przedstawi funkcje parku naukowo technologicznego w rozwoju B+R. Podpowie między innymi jak skutecznie wdrażać technologie oraz omówi narzędzia wsparcia nauki w skutecznym wdrażaniu wyników badań w gospodarce.

Program konferencji znajduje się tutaj >>>

W PPNT przeprowadzamy firmy i naukowców przez wymagający proces komercjalizacji, wspieramy w procesie wprowadzania innowacji  i ochrony własności intelektualnej. Dlatego też na R&D Summit nie mogło nas zabraknąć! W trakcie pierwszego dnia uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę w ogólnym zakresie dotyczącym działalności badawczo-rozwojowej. Będzie to szansa na poznanie m.in. trendów czy zupełnie nowych sposobów finansowania prac badawczo-rozwojowych, dotacji, ulg podatkowych, Innovation Box oraz innych narzędzi wspierających wdrażanie wyników badań. Drugi dzień będzie podzielony na trzy ścieżki:

  • farmaceutyczna
  • FMCG
  • automotiv
Więcej szczegółów oraz rejestracja >>>