Aktualności

Śniadanie z… gospodarką 4.0

2019-02-14

sniadanie zZapraszamy na kolejną edycję parkowych „Śniadań z…” Tym razem spotkamy się z prof. Wojciechem Cellarym, który przybliży termin „gospodarka 4.0”. Czym ona jest? Jak mogą się do niej przygotować firmy? Jak instytucje samorządowe mogą kreować rzeczywistość gospodarczą 4.0?

Śniadanie z… w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym to świetna okazja, aby poznać najnowsze gospodarcze trendy, biznesowe rozwiązania, ludzi, którzy odnieśli sukces czy ciekawe kontakty. Kolejna, trzynasta już edycja Śniadania z… poświęcona będzie idei Gospodarki 4.0.

Zapraszamy na XIII Śniadanie z…

5 marca (wtorek) 2019 r. w godz. 8:30 – 11:30 w PPNT (ul. Rubież 46, bud H)

Śniadanie z… gospodarką 4.0 będzie okazją, aby znaleźć odpowiedź na pytania:

  • Czym jest gospodarka 4.0.? czy już ją mamy w polskich realiach?
  • Jak przedsiębiorcy mogą się wpisać w ten trend?
  • Czy instytucja samorządowe mogą kreować gospodarkę 4.0 w swojej okolicy?
  • Jakie podmioty tworzą Gospodarkę 4.0?
  • Jakie są jej cechy wyróżniające, jakie szanse dla biznesu i jakie zagrożenia?

O wszystkich tych aspektach opowie prof. dr hab. inż. Wojciech Cellary, kierownik Katedry Technologii Informacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego, specjalista ds. nowych trendów i rozwiązań technologicznych.

UWAGA! udział w Śniadaniu z objęty jest symboliczna opłatą w wysokości 30 zł brutto. Rejestrując się na wydarzenie prosimy podać dane potrzebne do wystawienia faktury. Opłata pobierana jest na podstawie faktury proforma. Pierwszeństwo uczestnictwa w wydarzeniu mają osoby, które terminowo uiszczą opłatę.

Rejestracja zakończona

***

Śniadania Z… organizowane są w PPNT od 2013 r. Do tej pory wzięło w nich udział kilkuset przedsiębiorców, naukowców, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych. Ideą tych spotkań jest tworzenie luźnej, śniadaniowej atmosfery i umożliwienie uczestnikom nie tylko zdobycia wiedzy, ale również cennych kontaktów branżowych. Do tej pory w Śniadaniu z… gościliśmy ekspertów, innowatorów i wybitnych przedsiębiorców z takich firm jak Solaris, Komputronik, Prima, Beiersdorf Manufacturing Poznań (marka Nivea), Allegro czy Volkswagen.

***

Prof. dr hab. inż. Wojciech Cellary jest profesorem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i kierownikiem Katedry Technologii Informacyjnych na Wydziale Informatyki i Gospodarki Elektronicznej. Kieruje zespołem prowadzącym badania naukowe finansowane z Programów Ramowych Unii Europejskiej, przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przemysł polski, francuski i amerykański. Jest autorem ponad 200 publikacji naukowych, w tym 10 książek. Pełnił funkcję konsultanta Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Łączności, Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komitetu Badań Naukowych, komisji Sejmu i Senatu RP. Zajmuje się zagadnieniami elektronicznego biznesu, elektronicznej administracji, społeczeństwa informacyjnego oraz baz danych i multimediów.