Aktualności

Śniadanie z sąsiadem

2019-05-29

Śniadanie z sąsiadem w PPNT

Naszych najbliższych biznesowych sąsiadów zapraszamy na „Śniadanie z sąsiadem”, które da im możliwość nawiązania wielokierunkowych relacji gospodarczych. Spotkanie odbędzie się 12 czerwca w siedzibie PPNT.

Misją Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego (PPNT) jest bycie partnerem, który ułatwia prowadzenie biznesu, czy to poprzez tworzenie okazji do pozyskania nowych kontaktów, czy to poprzez dostarczenie specjalistycznych usług doradczych i rozwiązań technologicznych. Dlatego serdecznie zapraszamy na „Śniadanie z sąsiadem”, które będzie pretekstem do rozmowy z nami oraz firmami z okolicy.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

W programie przewidujemy:

  • dużo czasu na networking i wymianę wizytówek
  • krótką prezentację dotyczącą bezpieczeństwa danych Twojej firmy
  • kilka słów o PPNT, w czym możemy Ci pomóc i jak ułatwiamy prowadzenie biznesu

Wydarzenie potrwa od godz. 8:30 do ok. 12:00

Celem „Śniadania z… sąsiadem” jest pokazanie, jak wielki potencjał gospodarczy ma nasza część aglomeracji poznańskiej. Od lat siedziby wielu innych prężnych firm znajdują się w niedalekiej odległości, ale nie było jeszcze tak dobrej okazji, aby się poznać.

Na wydarzenie zapraszamy gości z różnych branż, od logistyki i IT, przez produkcję elementów przemysłowych po eksport i doradztwo.

Wierzymy, że w tak różnorodnym gronie z łatwością znajdą partnerów biznesowych, podwykonawców, klientów czy dostawców potrzebnych usług.

Udział w spotkaniu dla zaproszonych firm jest bezpłatny.

 

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Więcej informacji udziela Magdalena Piątek: magdalena.piatek@ppnt.poznan.pl, nr tel.: 61 827 97 65.