Aktualności

Spotkanie z ekspertami – NCBR dla Firm

2019-06-03

NCBiR_II tura_14 czerwca14 czerwca (piątek) wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju zapraszamy na spotkanie „NCBR dla Firm – wsparcie przedsiębiorców z POIR”, w trakcie którego firmy z Wielkopolski będą mogły poznać zasady aplikowania do konkursu „Szybka ścieżka” oraz niezbędne elementy wniosku. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, a udział jest bezpłatny!

Czerwcowe spotkanie w PPNT „NCBR dla Firm” to część ogólnopolskiego cyklu warsztatów realizowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, podczas których uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności przydatne podczas aplikowania o wsparcie na realizację innowacyjnych projektów.

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Spotkanie ma charakter warsztatów, a prelegenci podają liczne przykłady z różnych branż, podpowiadają najlepsze rozwiązania i odpowiadają na najczęściej zadawane pytania. Dzięki temu zarówno przedsiębiorcy planujący wdrożenie innowacji, jak i jednostki naukowe, które wchodzą w skład konsorcjów projektowych, zyskują praktyczną wiedzę na temat zasad współpracy z NCBR.

Dodatkowo, w trakcie spotkania planowanego na 14 czerwca, eksperci PPNT uzupełnią informacje o takie elementy wzbogacające wniosek jak opinia o innowacyjności, weryfikacja rynkowa technologii czy uzgodnienie zasad własności intelektualnej pomiędzy konsorcjantami.

Spotkania skierowane są do przedsiębiorców oraz jednostek naukowych (będących w konsorcjum z przedsiębiorcą), które planują ubiegać się o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych (B+R) w konkursach NCBR finansowanych z Programu Inteligentny Rozwój (POIR), w szczególności w konkursie „Szybka Ścieżka”.

Zobacz program spotkania

Niewątpliwą korzyścią dla uczestników będzie także możliwość skorzystania z bezpośrednich konsultacji z ekspertami NCBR
(Uwaga, ta opcja dostępna będzie dla ograniczonej ilości osób!)

***
Spotkanie współorganizuje NCBR, Poznański Park Naukowo-Technologiczny oraz firma Innova.
Spotkanie planowane na 14 czerwca br. jest II turą spotkania, które odbyło się w PPNT 22 maja.

belka logotypów_ncbir_eu_poir