Aktualności

Trening pracy zespołowej. Szkolenie

2019-01-10

szkolenie otwarte TRENING PRACY ZEPSOŁOWEJPPNT szkoli! Zapisz się na szkolenie „Trening pracy zespołowej” i dowiedz się, czy jesteś poszukiwaczem źródeł, duszą zespołu, czy kreatorem. Jakie role naturalnie przyjmujesz i jak to może wpływać na Twoją pracę zawodową? Może będzie to najważniejsze szkolenie, na jakie pójdziesz w całej swojej karierze?

„Trening pracy zespołowej”, płatne szkolenie otwarte

Poznań, 9 lutego (sobota) o godz. 9:00 do 13:00

w Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym (ul. Rubież 46, bud C4, sala 56)

Po ponad 7 latach prowadzenia szkolenia „Trening pracy zespołowej” w firmach i na uczelniach, decydujemy się na otwartą formułę dostępną dla wszystkich w bardzo przystępnej cenie. Dlaczego? Bo dziś trudno jest uniknąć pracy w grupie: międzynarodowe zespoły specjalistów, międzydziałowe projekty czy chociażby popularne „burze mózgów” spotkać można dosłownie w każdej firmie.

Niezależnie od tego, jak Ty się czujesz w zespole, nauczymy cię, jak pracować z innymi ludźmi i nie tylko nie zwariować, ale też wyciągnąć z tego możliwie najwięcej korzyści dla siebie i dla całej grupy.

Rejestruję swój udział >>>>

Dlaczego warto? Co dostajesz w cenie?

  • Szkolenie stworzyliśmy zarówno dla tych, którzy pracę zespołową traktują jak zło konieczne, jak i dla tych, którzy czerpią z niej niekłamaną satysfakcję.
  • Uczestnicy dowiedzą się, jakie mechanizmy i role zespołowe kreują się w grupach i w jaki sposób je kształtować.
  • Dzięki temu szkoleniu, lepiej zrozumiesz nie tylko siebie, ale też swoich kolegów.
  • Podpowiemy, w jaki sposób naturalne predyspozycje wpływają na Twoje zachowania w zespole i jak wykorzystać je do świadomego budowania kariery.
  • Po szkoleniu zrozumiesz swoje silne i słabe strony i nauczysz się je wykorzystywać w pracy zawodowej.
  • „Trening pracy zespołowej” to świetna zabawa, pozwalająca uczestnikom na spontaniczne reakcje, a jednocześnie niezwykle pouczająca i otwierająca na nową wiedzę. W trakcie tego szkolenia na pewno nikt nie będzie się nudził!
  • Zamiast projektora i tradycyjnej „podkówki” ze stołów, proponujemy inspirujący scenariusz, w którym uczestnicy pracują wykorzystując takie materiały jak balony, deski, włóczkę…
  • Ze szkolenia mogą skorzystać zarówno osoby posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe, jak i młodsi specjaliści.

Szkolenie „Trening pracy zespołowej” oparty został o teorię ról zespołowych dr M. Belbina, wspierających efektywną pracę i lepsze relacje z grupą. Zaproponowany scenariusz oparty został o wieloletnie doświadczenie trenerów – szkolenie prowadzimy od 2011 roku, dotychczas wzięło w nim udział kilka tysięcy uczestników.

Szkolenie będzie miało formę gry symulacyjnej połączonej z wprowadzeniem teoretycznym i zakończonej podsumowaniem od trenerów. Całość potrwa 4 godziny.

Kto prowadzi szkolenie?

Nowak_kwadratMaciej Nowak – od ponad dekady związany z PPNT, pracował z ponad pięcioma tysiącami uczestnikami w siedmiu krajach. Miłośnik i trener Design Thinking oraz kreowania innowacji, absolwent Biznesu Międzynarodowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu

.

.

.

Anna Padewska_PPNT PoznanAnna Padewska-Organ – od blisko 8 lat wspiera młodych przedsiębiorców na początkowym etapie rozwoju, organizuje wydarzenia pitchingowe i prowadzi warsztaty, wierzy, że innowacje powstają w środowisku gdzie przenikają się  sprawnie działające procesy i dobre relacje międzyludzkie, absolwentka Ekonomii (UEP) oraz  Psychosomatyki i Somatopsychologii (SWPS).

.

.

.

CHCĘ WZIĄĆ UDZIAŁ >>>>

Cena szkolenia wynosi 250 zł brutto. O miejscu na warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń i terminowe opłacenie należności.

Więcej informacji udzielają: Seweryn Olek (seweryn.olek@ppnt.poznan.pl) i Magdalena Strzelewicz (magdalena.strzelewicz@ppnt.poznan.pl)