Aktualności

V Piknik z Wyobraźnią: dziękujemy za wspólną zabawę

2018-09-12

7N9A9652Piknik z Wyobraźnią to nasza największa parkowa impreza, w trakcie której pomagamy małym i dużym odkrywcom zaznajomić się z naukami ścisłymi, najnowszymi technologiami i wynalazkami. Podczas tegorocznej edycji goście mogli bawić się na 46 stoiskach o różnorodnej tematyce!

V Piknik z Wyobraźnią, podobnie jak poprzednie, udał się znakomicie! Nasi mali i duzi goście wzięli udział w atrakcjach naukowych, artystycznych, i sportowych. A mieli z czego wybierać! Swoją ofertę związaną z nauką, sztuką, techniką i aktywnością sportową prezentowało kilkudziesięciu wystawców, pracownicy PPNT i nasze firmy lokatorskie – przygotowaliśmy łącznie aż 46 różnych stoisk z atrakcjami!

Piknik budzi wyobraźnię!

Celem i misją organizowania Pikniku z Wyobraźnią, już od pięciu lat, jest prezentacja najnowszych odkryć techniki i zagadnień naukowych w przyjaznej, dynamicznej formie. Zależy nam na tym, aby nauki ścisłe dobrze kojarzyły się zarówno uczniom, jak i ich rodzicom. Mamy też nadzieję, że niektórzy mali odkrywcy, którzy odwiedzili V Piknik z Wyobraźnią, kiedyś zajmą się tworzeniem innowacji w swojej zawodowej pracy i, możliwe, zaprezentują swoje dokonania na którejś z kolejnych edycji naszego wydarzenia!

Partnerami tegorocznego Pikniku były cztery duże marki: Veolia, Fundacja Enea, Autostrada Wielkopolska oraz mBank.

Wszystkim wystawcom i Partnerom dziękujemy za zaangażowanie, a gości zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z V Pikniku z Wyobraźnią.

DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Foto: Anna Kurgan