Aktualności

Webinar ScaleupChampions – “Deep Tech innovation in EU in 2020 and beyond” 28.05

2020-05-22

Ruszamy z cyklem webinariów w ramach projektu ScaleupChampions. Spotkanie “Deep Tech innovation in EU in 2020 and beyond” już w czwartek 28 maja. Przedstawiciele trzech ekosystemów innowacji, z Danii, Estonii i Polski, porozmawiają o tym, jak kształtować się będzie przyszłość startupów technologicznych.

#ScaleupChampions to inicjatywa mająca na celu zwiększenie skali innowacyjnych przedsiębiorstw w całej UE i pomoc nowym przedsiębiorstwom w osiągnięciu sukcesu rynkowego. W jej ramach odbywać się będzie cykl wydarzeń i warsztatów dedykowanych startupom technologicznym.

28 maja (czwartek) dołącz do pierwszego z nich, aby dowiedzieć się, jakie stoją wyzwania przed branżą deep tech w 2020 roku i w przyszłości. Dodatkowo będzie to okazja, aby sprawdzić, na jakie wsparcie może liczyć młoda firma. Nie zabraknie też informacji o roli różnych europejskich ośrodków innowacji w umiędzynarodowieniu oraz pozyskiwaniu inwestorów.

Prelegentami będą doświadczeni mentorzy, którzy współpracują z wieloma startupami oraz inwestorami z całej Europy:

Wspólnie pomówią o tym, w jakim stanie jest sektor zaawansowanych technologii w UE teraz i jaki może być w przyszłości. Omówią aktualne wyzwania stojące przed branżą, a także zbadają nadchodzące możliwości. Webinarium obejmie również perspektywę VC, szczególnie w zakresie inwestycji transgranicznych.

Zarejestruj się>>>

Udział jest bezpłatny! Zapraszamy 28 maja, o godz. 15:00

Webinar w całości odbywać się będzie w języku angielskim.

Więcej o projekcie i oferowanych w jego ramach usługach >>> www.scaleupchampions.com

Wydarzenie dedykowane jest szczególnie młodym firmom, ale też pomysłodawcom, doktorantom i studentom. Najważniejsze, abyście działali, lub chcieli dołączyć w szeroko pojętej branży deep tech, tworzyli innowacje i chcieli je przekuć w międzynarodowy biznes. To spotkanie jest pierwszym z cyklu wydarzeń mających na celu połączenie startupów i inwestorów z całej Europy. Projekt Scale-Up Champions działa bowiem ponadnarodowo, a w jego realizację zaangażowanych jest sześć prężnych instytucji z Polski, Danii, Estonii, Litwy i Hiszpanii.