Aktualności

ZOBACZ, JAK PRZEKUĆ SWÓJ POMYSŁ W DOBRZE PROSPERUJĄCY START-UP/SPIN-OFF! Warsztaty Alfa School w Poznaniu

2019-05-27
alfa school banerekWeź udział w bezpłatnym szkoleniu, przygotowującym do współpracy z inwestorami. Zobacz, jak przekuć swój pomysł w dobrze prosperujący start-up lub spin off.  Wspieramy najbardziej ambitnych innowatorów i naukowców w kraju! Zapraszamy na warsztaty Alfa SCHOOL już 4 i 5 czerwca w Poznaniu.

Dla kogo są warsztaty?

Dla ambitnych twórców innowacyjnych rozwiązań oraz naukowców prowadzących działania B+R, którzy mają na celu komercjalizację efektów swoich projektów.

Warsztaty Alfa School powstały z myślą o osobach, które nie zawsze wiedzą jak swoją ciężką pracę przekuć w prosperujący biznes. Jest to idealne wydarzenie, które łączy początkujących przedsiębiorców oraz naukowców z doświadczonymi przedstawicielami biznesu, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat komercjalizacji projektów technologicznych oraz z obszaru B+R. W trakcie dwóch, intensywnych dni, uczestnicy otrzymają wiedzę z obszaru budżetowania projektu, poznają sztukę wystąpień publicznych oraz prezentacji przed inwestorem, a także dowiedzą się więcej na temat procedury patentowej, która pozwoli im zabezpieczyć własność intelektualną nowo powstałej firmy. Będzie również czas na skonsultowanie swoich projektów twarzą w twarz z inwestorami, ponieważ w wydarzeniu biorą udział fundusze VC z całej Polski.

Śledź nas na profilu Facebook 

Udział w Alfa School jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutacja została zakończona. Jeśli jesteś zainteresowana/y innymi wydarzeniami w PPNT, dołącz do naszego newslettera,
aby dostawać zaproszenia na bieżąco >>> ppnt.poznan.pl/newsletter

MIEJSCE: PLUS JEDEN, ZA BRAMKĄ 1, 61-842 POZNAŃ

 Zobacz HARMONOGRAM 

program

 

Do zobaczenia!

Flaga EU_Merlin_opis_ang