Aktualności

Wrzesień w Laboratorium Wyobraźni PPNT

2020-09-01
Wraz z powrotem uczniów do szkół, do swojej weekendowej działalności wraca także Laboratorium Wyobraźni PPNT. Pomimo zmieniającej się rzeczywistości, eksperci Laboratorium Wyobraźni PPNT niezmiennie chcą udowadniać dzieciom i ich opiekunom, że zabawa z nauką jest możliwa. Co ważne, wrześniowe warsztaty zostały zaplanowane zgodnie z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami.

W sobotę, 5 września zapraszamy na ostatnie w tym sezonie zajęcia terenowe. W dobie panującej pandemii dobrze poznać tajniki survivalu, aby umieć odnaleźć się w każdych warunkach. Wszystkim głodnym wrażeń polecamy zajęcia „Nie trać głowy, czyli wstęp do survivalu”.

W drugą sobotę sierpnia zapraszamy natomiast na warsztaty „Co łączy żabę z galaktyką?”, które przyniosą odpowiedzi na wiele nurtujących dzieci pytań. Uczestnicy zajęć dowiedzą się m.in. jak powstał Wszechświat, dlaczego Słońce nie krąży wokół Ziemi oraz dlaczego na naszej planecie powstało życie.

Dwie ostatnie soboty września to w harmonogramie Laboratorium Wyobraźni PPNT czas odkrywania fizycznych ciekawostek i zabawy ze światłem. Po długiej przerwie zapraszamy na zwiedzanie ekspozycji na Wystawie Czerwonej.

Cieszymy się, że po długiej przerwie Laboratorium Wyobraźni PPNT może wrócić do spotkań z małymi odkrywcami. Zapraszamy na rodzinne warsztaty, które sprawią, że jesienne soboty będą pełne przygód i wrażeń.

Wrzesień w Laboratorium Wyobraźni-bilety