Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty ko-kreacji

2021-06-19

Lubisz dzielić się swoimi pomysłami? Chcesz wiedzieć jak wygląda proces kreowania nowych koncepcji produktów? Zapraszamy na warsztaty ko-kreacji w ramach projektu Create4value, podczas których za pomocą metody Design Thinking będziemy projektować produkty dla producenta mebli.

Warsztaty odbędą się w środę, 30 czerwca, w godzinach 9:30-12:30. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim tym, którzy mają otwartą głowę i chęć dzielenia się świeżymi pomysłami. Nie musisz posiadać wiedzy ani doświadczenia z zakresu projektowania. Będziesz uczestniczyć w procesie kreowania nowych koncepcji produktów, które pomogą firmie wdrożyć nowe rozwiązania na rynek. Warsztaty ko-kreacji organizujemy w ramach projektu Create4value.

Dlaczego warto uczestniczyć w warsztatach Create4value?

  • świetna okazja poznania narzędzi Design Thinking i doświadczenia pracy tą metodą,
  • poznasz techniki pracy w grupie, wzmacniania kreatywności i budowania zaangażowania w zespole,
  • okazja do pracy nad pomysłami, które będą wdrażane na rynek,
  • współuczestnictwo w procesie rozwijania innowacji dostosowanej do potrzeb konsumentów,
  • praca nad realnymi wyzwaniami,
  • poznasz ciekawych ludzi,
  • super atmosfera i nowe doświadczenie.

Zarejestruj się!

Warsztaty odbędą się w środę, 30 czerwca, w godz. 9:30-12:30 w Poznańskim Parku Naukowo– Technologicznym w Poznaniu, ul. Rubież 46 H, sala 154. Dojazd komunikacją miejską: Przystanek Boranta (3 minuty pieszo do PPNT) lub Bronisza (9 minut pieszo do PPNT)

Zapewniamy pyszny lunch, przekąski i napoje oraz ciekawą formę spędzenia czasu!

Warsztaty zostaną zorganizowane z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 25 czerwca, a o wynikach rekrutacji poinformujemy w poniedziałek, 28 czerwca.