Aktualności

Zapraszamy na jubileusz 20-lecia Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE

2019-11-07
3 grudnia 2019 roku zapraszamy na uroczystość jubileuszu 20-lecia Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE, która odbędzie się w Auditorium Maximum na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu i będzie niezwykłą podróżą w… przeszłość i  przyszłość.

Pierwsza część spotkania stanowić będzie podsumowanie działalności RPK Poznań od 1999 do 2019 roku, nie tylko z perspektywy zespołu specjalistów, ale także beneficjentów Programów Ramowych UE. Wręczone zostaną także podziękowania osobom, które wspierały i przyczyniły się do rozwoju oraz sprawnego funkcjonowania Punktu.

Drugi blok zostanie poświęcony obecnym działaniom polskiego rządu i samorządu wielkopolskiego w ramach trwającego Programu Horyzont 2020. Gościć będziemy m.in. przedstawicieli Ministerstwa Nauki Szkolnictwa Wyższego oraz ośrodka Business & Science Poland, będącego głosem polskiego biznesu i nauki w Brukseli.

Trzecia i ostatnia część, to prezentacje związane z nadchodzącym programem Horyzont Europa. Chcemy przedstawić uczestnikom konferencji jego strukturę, szansę i idee, jakie zakłada, aby zachęcić do aplikowania w nowych konkursach i ubiegania się o środki z Unii Europejskiej.

Serdecznie zapraszamy do podróży po Programach Ramowych razem z nami!

Rejestracja na wydarzenie

O RPK Poznań